Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

badania lekarskie - jak i co

<< < (635/666) > >>

agat99:
.

adrian01:

--- Cytat: karol 147 w Czerwiec 23, 2021, 10:16:59 ---Witam
Dostałem się do PSP z ulicy i moje pytanie jakie badania mnie czekają w Katowicach i mniej więcej ile czasu mnie to zajmie

--- Koniec cytatu ---

Ja robiłem miesiąc. Odebrałem obiegówkę 28.05, a ostatniego lekarza miałem21.06. Badania - krew, mocz, RTG zatok, RTG klatki piersiowej, psychotesty.
Lekarze: okulista, laryngolog, neurolog, pulmonolog, psychiatra- jak się złapie. Ortopeda, kardiolog, testy u psychologa- rejestracja na konkretny termin. Do laryngologa wymagane RTG zatok, do pulmonologa klatki piersiowej. Do psychiatry niby opinia psychologa ma być, ale mnie się udało ogarnąć bez.

wojtex113:
Odwoływał się ktoś od decyzji komisji w Kielcach?
Mam N od laryngologa (zabieg septoplastyki zaplanowany dopiero na koniec lipca). Z tego co się orientowałem wcześniej, to mogę się odwołać od decyzji komisji i oni wyznaczają mi termin na ponowne badanie. Dziś jednak lekarz stwierdził, że jak mi dadzą N to mogę dopiero za rok ponownie przyjść. Orientuje się ktoś jak to powinno wyglądać?

agat99:
.

wojtex113:

--- Cytat: agat99 w Czerwiec 28, 2021, 16:36:12 ---Masz 14 dni na odwołanie się od wydania decyzji przez komisje. Jeżeli uda ci się przejść zabieg przed kolejna komisja to fajnie.

--- Koniec cytatu ---

Ponowna komisja to terminy tak jak w ustawie około 30 dni, czy może być taka sytuacja, że dostanę to zaraz na dniach po wniesieniu odwołania?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej