Pożarnictwo > Sprzęt

Jak ma być pomalowany wóz strażacki???

(1/4) > >>

szybki:
W tej chwili jest tak:

Ale niestety wymaga prac blacharskich i będzie cały na nowo malowany i tu moje pytanie czy może zostać w takich kolorach czy musi być czerwony?
Czy numery operacyjne mogą być czarne?

zbyszekkostrzyn:
Czesc
My dostalismy podobny tyle ze niebieski no i bedziemy go przemalowywac
A jak wyglada to od strony prawnej to niwmam pojecia ale zapewne gdzies cos otym pisze
Malo tego to jest chyba ze 100 odcieni czerwonego koloru na naszych wozach hahahaha
pozdrawiam

Rafał998:
Witam poprostu musi się rzucać w oczy i tyle ja w polsce już różne kolory widziałem.
Pozdrawiam

Artur Kom.:
Witam Druhów!
Z tego co wiem na temat malowania samochodu strażackiego to kolor ma być czerwień sygnałowa a numery operacyjne białe, są  nato jakieś przepisy ale niewiem gdzie ich szukać. Zapytaj w Komendzie Powiatowej powini wiedzieć.
Pozdrawiam Artur

sempow:
Witam,
Dodatkowo proponuję zapoznać się z Rozdziałem 8 §27 ust. 1 w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31-12-2002r. w/s warunków technicznych pojazdów... itd. itp. opublikowanym w Dz. U. Nr 32 poz. 262 z 2002r.
Jest tam między innymi opis  oznakowania pojazdów samochodowych uprzywilejowanych i straży pożarnej oraz z materiałami opracowanymi przez KG PSP w 2002r. „WYMAGANIA OGÓLNE DLA SAMOCHODÓW  RATOWNICZO-GAŚNICZYCH” i „WYMAGANIA SZCZEGÓŁOWE DLA SAMOCHODÓW  RATOWNICZO-GAŚNICZYCH”.
pzdr  :mellow:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej