Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Pomocnik dyżurnego operacyjnego powiatu

<< < (2/3) > >>

piotr998:
Aspirant na stanowisko pom. dyżurnego powiatu wymagany staż 3 lat służby uposażenie wg grupy 5. Nie będę komentował z uwagi na niepełną informację, ogólnie masz w plecy 120,- zł/miesięcznie.

buczekpsp:
a dlaczego mam niby 120zł/miesięcznie w plecy??

stępień:
młody ma zawsze ......... !
porobisz ze 3 latka to Ci Komendant może grupę pomocnika da, ale lepiej karierę rób na podziale, lepiej mieć d-cę zastępu lub sekcji niż pomocnika ( mniej odpowiedzialności, i roboty )
Pozdr

Ajax:
Witam!
Dokładnie tak -_-
Jak już raz <Tu> tzn. SK dobrowolnie "wdepniesz" prawdopodobnie nigdy się już nie "uwolnisz".
Musisz sobie to rozważyć, czy naprawdę chcesz i lubisz? U mnie brak chętnych do pracy na SK każdy jak już - woli podział, lub nawet biuro. Względny spokój, mniejsza odpowiedzialność i większe możliwości awansu. Są też jednak pewne plusy, ale to sam z czasem dostrzeżesz ^_^
Pozdr.

Dop. Te plusy to m.in. dla mnie osobiście, że sam sobie jestem <Tu> "szefem", nie muszę się już gimnastykować np: na dziwnych ćwiczeniach o różnych porach dnia i nocy, mam ciepło i schludnie, bo sam o to dbam, a przede wszystkim na żywo oglądać ludzkich tragedii - dość!
To tak po krótce, bo każdy może mieć inne na to z czasem spojżenie.
Każda praca ma swoje zalety i wady, choć przyznaję szczerze jest więcej tych /-/ i drugi raz nie podjął bym już takiej decyzji o przejściu na SK :angry:

piotrfire:

--- Cytuj ---Są też jednak pewne plusy, ale to sam z czasem dotrzeżesz cheesy
--- Koniec cytatu ---

A możesz je wymienić bo ja po 10 latach na PSK ich nie widzę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej