Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Pomocnik dyżurnego operacyjnego powiatu

(1/3) > >>

buczekpsp:
mam takie pytanie...czy na etat pomocnika dyżurnego operacyjnego powiatu (JRG IV kat) jest potrzebny staż służby??? jeśli tak to jaki??proszę o podpowiedź

dragon:
pomocnik ?? raczej napastnik i obrońca w jednej osobie w IV kategorii to robisz za dwóch bo zostajesz sam jak palec, więc te mądre głowy z Głównej wymyśliły że :

mieliśmy 17 lat temu 100 wyjazdów i jedno urządzenie telekomunikacyjne, a było nas dwóch !!

 a teraz mamy 600 wyjazdów, 12 urządzeń telekomunikacyjnych telefon 112, z 30-tu biurowych do obsłużenia do 16 i jest jedna osoba !!!

więc widać kto układał reorganizację...

ale za to będziemy pracować od stycznia... 16 razy w miesiącu

Adriano:
A już najlepsze jest jest to że będzie nas 5 lub 6 ogólnie i może być 2 oficerów reszta aspirantów
 i wszyscy będą robić to samo.

michall:
no tak ale tych dwóch oficerów będzie planowanych na służby z poważiejszymi zdarzeniami ;),
tak żartem, a tak na poważnie to jak poważnie myśleć o tych co to wymyslili, na pagonach duzo a móżdżki malutkie i głupiutkie.

buczekpsp:
No tak panowie...ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie! jako młody aspirant chciałbym wiedzieć jak to jest z tym etatem pomocnika dyżurnego operacyjnego powiatu
(czy potrzebny jest staż służby?? jeśli tak to jak długi??) bo jak narazie wsadzili mnie na PSK na warunkach z podziału bojowego- 3 grupa (ratownik) co wy o tym myślicie??prosze o odpowiedź

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej