Autor Wątek: Wyniki badań  (Przeczytany 5803 razy)

Offline mixxol1998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 226
Wyniki badań
« dnia: Maj 29, 2025, 19:49:14 »
Witam serdecznie może to temat nie koniecznie dla mnie (3 lata jako funkcjonariusz w tej pięknej formacji) aczkolwiek być może ktoś robił to jeszcze jako kandydat albo funkcjonariusz. Pytanie brzmi czy mogę z polikliniki poprosić o kopię swoich badań ? (krew, mocz, jakieś konsultację ) , ponieważ wyrabiam sobie pozwolenie na broń i być może będzie możliwość zaoszczędzić pare złotych na badaniach .
SMS - Szybki Młody Strażak

Offline Mroovka

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.130
Odp: Wyniki badań
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2025, 21:37:46 »
Przez tyle lat służby, a co za tym idzie badań, to wyniki badań laboratoryjnych zawsze mi oddawano. Nawet te wielkie zdjęcia RTG klatki piersiowej.
Jakieś dziwne zasady u Ciebie panują.

P. S. Chcesz broń, to się na wydatki przygotuj. Taki Alien potrafi 30000 zł kosztować, a "radomskie złoto" chodzi po ok. 8000 - 9000 zł.
Si vis pacem, para bellum