Służba > Gorące dyskusje strażaków
Wybory na Prezydenta RP - 2025 r.
młody13:
Co tu dużo pisać . Kto pracował za jednych i drugich zdanie ma wyrobione . Likwidacja 100 proc. chorobowego, brak waloryzacji uposażeń, zmiana z 15 lat służby na minimum 25 przy zapewnieniach listownych że żadnych zmian nie będzie . Takich rzeczy się nie zapomina . A dla ochotników to przypomnijcie sobie kto zmienił podatek Wat z 8 proc na 23 proc . na sprzęt i pojazdy pożarnicze za czyich rządów bez żadnego sprzeciwu . Pozdrawiam 👍
zero-11:
--- Cytat: młody13 w Maj 21, 2025, 22:10:23 ---Co tu dużo pisać . Kto pracował za jednych i drugich zdanie ma wyrobione . Likwidacja 100 proc. chorobowego, brak waloryzacji uposażeń, zmiana z 15 lat służby na minimum 25 przy zapewnieniach listownych że żadnych zmian nie będzie . Takich rzeczy się nie zapomina . A dla ochotników to przypomnijcie sobie kto zmienił podatek Wat z 8 proc na 23 proc . na sprzęt i pojazdy pożarnicze za czyich rządów bez żadnego sprzeciwu . Pozdrawiam 👍
--- Koniec cytatu ---
Ty młody naprawdę uważasz, że jest jakaś różnica między jednymi i drugimi? :wall:
To ci naświetlę, jedni wprowadzili, a drudzy mieli czas 8 lat, aby "naprawić", ale jakoś się nie garnęli. Przypadek?
Eqinox:
--- Cytat: zero-11 w Maj 23, 2025, 10:46:40 ---Ty młody naprawdę uważasz, że jest jakaś różnica między jednymi i drugimi? :wall:
To ci naświetlę, jedni wprowadzili, a drudzy mieli czas 8 lat, aby "naprawić", ale jakoś się nie garnęli. Przypadek?
--- Koniec cytatu ---
Ty naprawdę zrównujesz sytuację?
Przypomnieć ci może, że jedni wprowadzili wymóg emerytalny 25 lat służby i 55 lat życia... A drudzy ten wymóg 55 lat skasowali... Więc jak można tak bezczelnie kłamać!
młody13:
--- Cytat: zero-11 w Maj 23, 2025, 10:46:40 ---
--- Cytat: młody13 w Maj 21, 2025, 22:10:23 ---Co tu dużo pisać . Kto pracował za jednych i drugich zdanie ma wyrobione . Likwidacja 100 proc. chorobowego, brak waloryzacji uposażeń, zmiana z 15 lat służby na minimum 25 przy zapewnieniach listownych że żadnych zmian nie będzie . Takich rzeczy się nie zapomina . A dla ochotników to przypomnijcie sobie kto zmienił podatek Wat z 8 proc na 23 proc . na sprzęt i pojazdy pożarnicze za czyich rządów bez żadnego sprzeciwu . Pozdrawiam 👍
--- Koniec cytatu ---
Ty młody naprawdę uważasz, że jest jakaś różnica między jednymi i drugimi? :wall:
To ci naświetlę, jedni wprowadzili, a drudzy mieli czas 8 lat, aby "naprawić", ale jakoś się nie garnęli. Przypadek?
--- Koniec cytatu ---
Nie , uważam że trzeba wybrać mniejsze zło . Głosowałem na kogoś innego wcześniej . Teraz rządzi PO które twierdzi że
,, zielony ład " to projekt PiSu, więc teraz jak rządzą to co im szkodzi się z niego wycofać . Pozdrawiam 👍
zero-11:
--- Cytat: Eqinox w Maj 23, 2025, 21:06:00 ---
--- Cytat: zero-11 w Maj 23, 2025, 10:46:40 ---Ty młody naprawdę uważasz, że jest jakaś różnica między jednymi i drugimi? :wall:
To ci naświetlę, jedni wprowadzili, a drudzy mieli czas 8 lat, aby "naprawić", ale jakoś się nie garnęli. Przypadek?
--- Koniec cytatu ---
Ty naprawdę zrównujesz sytuację?
Przypomnieć ci może, że jedni wprowadzili wymóg emerytalny 25 lat służby i 55 lat życia... A drudzy ten wymóg 55 lat skasowali... Więc jak można tak bezczelnie kłamać!
--- Koniec cytatu ---
Brawo!! Skasowali wymóg 55 lat.... może dlatego, że 99% strażaków po przepracowaniu tych wymaganych 25 lat będzie jeszcze przed 50-tką, wiec co im szkodziło skasować. Ale żeś dał argument. No ale skoro włodarze "eS-ki" za PiS-u byli u koryta, to co się dziwić takim argumentom.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej