Mam kilka prostych pytań jak to wygląda u Was, a jak to powinno być i czy jest jakaś różnica, mianowicie:
Czy jest różnica w uprawnieniach KDR którym jest dowódca zastępu jako podoficer, dowódca zastępu jako aspirant, czy dowódca zastępu jako oficer? Rozumiem że jak na zdarzeniu jest wyższy stopniem to wtedy on powinien kierować (KDR), ale pytanie się tyczy czy oni wszyscy mają takie same uprawnienia ?
Kolejne pytanie jak rozpatrywać zakres kierowania (KDR) już bez podziału na stopnie: dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, z-cy dowódcy zmiany, dowódcy zmiany ? Czy Oni mają inne zakresy kierowania czy każdy może w zasięgu całego poziomu interwencyjnego kierować, a te stanowiska to rozróżnienie wypłaty ?
I ostatnia kwestia czy jak w danym dniu mamy w służbie aspiranta na stanowisku ratownik specjalista i podoficera na stanowisku dowódca zastępu to który z nich powinien pełnić służbę jako dowódca zastępu ? (obaj mają w zakresie obowiązków zapis że mogą kierować na poziomie swojego wyszkolenia.
Adekwatnie do tego, mając w służbie aspiranta na stanowisku dowódca sekcji i oficera na stanowisku starszy ratownik specjalista (również z zapisami o kierowaniu) który z nich powinien być wyznaczany do funkcji dowódcy sekcji ? bądź dowódcy zmiany w danym dniu ?