Witam, Panowie czy mógłby ktoś podzielić się własnym zdaniem odnośnie aktualnej ścieżki wstąpienia w szeregi PSP ? Biorąc pod uwagę warunki pracy, wynagrodzenie, możliwości rozwoju, awans itp. Mam 22 lata, startowałem już 2 razy do SA niestety przy każdej z tych rekrutacji zabrakło 3-4 pkt do listy głównej. Posiadam Kat c+e, kurs podstawowy osp, kpp, zastawianiam się czy nie dać sobie spokoju już z szkołą i próbować tylko naborów z ulicy. Z góry dziękuję za każdą udzielaną odpowiedź Pozdrawiam.