Służba > Regulamin

Ostrzeżenie od zespołu moderacyjnego!

(1/1)

Butel:
Drodzy Użytkownicy,
Ostatnie próby wymuszania kasowania wątków oraz zastraszania  mnie i naszych moderatorów są niedopuszczalne. Naszym celem jest utrzymanie otwartej, bezpiecznej platformy dla wszystkich użytkowników, z szacunkiem dla różnorodności opinii.
Wszelkie próby narzucania swojej woli poprzez groźby czy manipulacje będą surowo potępione. Moderacja działa w trosce o dobro społeczności, dbając o wolność słowa i uczciwość dyskusji.

Dodatkowo, chciałbym  podkreślić, że wszelkie działania, w tym zastraszanie, nękanie lub próby manipulacji naszymi moderatorami, mogą skutkować poważnymi konsekwencjami prawymi. Bezprawne zachowania, które naruszają prawa użytkowników czy moderatorów, będą podlegać ściganiu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasza platforma traktuje wszelkie takie przypadki bardzo poważnie i podejmuje działania w celu ochrony swojej społeczności oraz zapewnienia bezpiecznej i sprawiedliwej przestrzeni dyskusyjnej dla wszystkich. Wszelkie próby zastraszania, nękania lub manipulacji, które prowadzą do naruszenia praw innych użytkowników lub naszego zespołu moderacyjnego, będą zgłaszane odpowiednim organom ścigania, a osoby zaangażowane mogą ponosić konsekwencje prawną, włączając w to odpowiedzialność cywilną i karną.
Apelujemy do wszystkich użytkowników o przestrzeganie praw innych osób oraz o współpracę w utrzymaniu bezpiecznej i poszanowania wartej przestrzeni dyskusyjnej.

Z poważaniem,
Administrator, Zespół Moderacyjny

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej