Służba > Forum zawodowców

Zwolnienie ze służby.

(1/5) > >>

Marcio199801:
Witam. Mam pytanie. Od lutego zacząłem służbę w PSP. Niestety,  nie widzę siebie w służbie. Odczuwam zmęczenie na psychice, po prostu praca nie dla mnie. Chciałbym wrócić do poprzedniego miejsca pracy. Mam drogę otwartą. Mógłbym prawdopodobnie zacząć od marca. Komendant PSP może mnie zwolnić ze służby do 3 miesięcy. Jakie są szanse, że puściłby mnie z końcem lutego? Nie wiem jak temat ugryźć. Może miał ktoś podobny przypadek.

adivano:
Z końcem lutego? Chyba żadne  :kwit:

Eqinox:

--- Cytat: Marcio199801 w Luty 14, 2024, 18:04:47 ---Witam. Mam pytanie. Od lutego zacząłem służbę w PSP. Niestety,  nie widzę siebie w służbie. Odczuwam zmęczenie na psychice, po prostu praca nie dla mnie. Chciałbym wrócić do poprzedniego miejsca pracy. Mam drogę otwartą. Mógłbym prawdopodobnie zacząć od marca. Komendant PSP może mnie zwolnić ze służby do 3 miesięcy. Jakie są szanse, że puściłby mnie z końcem lutego? Nie wiem jak temat ugryźć. Może miał ktoś podobny przypadek.

--- Koniec cytatu ---
Duże tylko pogadaj wprost bo za każdy miesiąc PSP musi do ZUS składki opłacić.

jankowalski723:
Składki zdrowotne może i opłaca komenda ale ZUS już nie..  Napisz raport pogadaj osobiście i swoją drogą jeżeli komenda w ciebie zainwestowała kursy itd to licz się z kosekwencjami że może gdzieś był zapis lojalki jakiś zwrot kostów. A swoją drogą osoba która była w naborze po tobie wygra los na loterii i się ucieszy.

Eqinox:

--- Cytat: jankowalski723 w Luty 14, 2024, 19:35:18 ---Składki zdrowotne może i opłaca komenda ale ZUS już nie..  Napisz raport pogadaj osobiście i swoją drogą jeżeli komenda w ciebie zainwestowała kursy itd to licz się z kosekwencjami że może gdzieś był zapis lojalki jakiś zwrot kostów. A swoją drogą osoba która była w naborze po tobie wygra los na loterii i się ucieszy.

--- Koniec cytatu ---
Przy zwolnieniu ze służby bez prawa do emki płaci komenda zaległe składki...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej