Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Whatsupp - grupa dyżurnych SK?

(1/2) > >>

Pieniek:
Czy istnieją jakieś grupy Whatsupp dla dyżurnych SK? Można prosić w prawatnej wiadomości?

Yywicio:
Napewno są! Myślę ze w każdej komendzie sa grupy stworzone w celu szybkiej komunikacji.

Pieniek:
Tak ale mam na myśli grupy ogólnopolskie

deejayslonio:

--- Cytat: Pieniek w Luty 07, 2024, 20:09:22 ---Czy istnieją jakieś grupy Whatsupp dla dyżurnych SK? Można prosić w prawatnej wiadomości?

--- Koniec cytatu ---

I myślisz, że są to grupy otwarte, żeby każdy z zewnątrz mógł się do nich dostać????

mpolskie:
Taka grupa funkcjonuje przy użyciu obiegu dokumentacji i systemów łączności i teleinformatycznych, nie widzę raczej potrzeby żeby funkcjonowała taka na whatsappie, w ramach jednej komendy super sprawa, w ramach województwa - już przesada, bo raz że brak kontroli kto by tam był - patrz Twoje zapytanie na forum, gdzie nie masz możliwości potwierdzić tożsamości, a dwa to nie wiem co by się tam miało znajdować, przez 3 lata służby na SK nie czułem takiej potrzeby - pracujemy na tych samych zasadach i dokumentach, a jak potrzebuje czegoś się dowiedzieć albo współpracy to dzwonię do kolegów z innych komend 😀

A rzeczy typowo „służbowe” uważam że nie powinny (pomimo wygody) lądować w takich zewnętrznych aplikacjach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej