Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Nabór czy Aspirantka

(1/1)

Dawidek07:
Dzień dobry mam pytanie do osób bardziej w branży, której już służą lepiej poświeci te 2 lata na szkole aspirantów czy ruszać z ulicy czy po tych 3 latach różnica jest bardzo dużą w zarobkach ?  Nie zależy mi robić kariery jako aspirant wsi ale moją pasją jest ta praca a niestety planuje założyć rodzinę i z czegoś ją utrzymywać.

Eqinox:

--- Cytat: Dawidek07 w Listopad 16, 2023, 18:04:28 ---Dzień dobry mam pytanie do osób bardziej w branży, której już służą lepiej poświeci te 2 lata na szkole aspirantów czy ruszać z ulicy czy po tych 3 latach różnica jest bardzo dużą w zarobkach ?  Nie zależy mi robić kariery jako aspirant wsi ale moją pasją jest ta praca a niestety planuje założyć rodzinę i z czegoś ją utrzymywać.

--- Koniec cytatu ---
Uposażenie mł. asp. 3370 grupa + 1807 stopień + 62 wysługa natomiast sekc. 3180+1672+95 do tego uznaniowy dodatek służbowy zwykle podobny.

Dawidek07:

--- Cytat: Eqinox w Listopad 16, 2023, 18:07:57 ---
--- Cytat: Dawidek07 w Listopad 16, 2023, 18:04:28 ---Dzień dobry mam pytanie do osób bardziej w branży, której już służą lepiej poświeci te 2 lata na szkole aspirantów czy ruszać z ulicy czy po tych 3 latach różnica jest bardzo dużą w zarobkach ?  Nie zależy mi robić kariery jako aspirant wsi ale moją pasją jest ta praca a niestety planuje założyć rodzinę i z czegoś ją utrzymywać.

--- Koniec cytatu ---
Uposażenie mł. asp. 3370 grupa + 1807 stopień + 62 wysługa natomiast sekc. 3180+1672+95 do tego uznaniowy dodatek służbowy zwykle podobny.

--- Koniec cytatu ---

Czyli tak naprawdę najgorsze są te 3 lata z ulicy w służbie przygotowawczej ?

Kris00:
Na pewno są gorsze 2 lata w aspirantce.
Ale to nadal nie przekreśla aspirantki, musisz się zastanowić czy w przyszłości wolisz jeździć na początku na pace a później częściej jako kierowca, czy na pace a później dowodzić akcją.
Nikt ci nie powie jaki kierunek obrać, jakiego kierunku byś nie obrał to są plusy i minusy, sam się zastanów gdzie iść.
Jak widzisz w zarobkach nie ma dużej różnicy.

Eqinox:
Długofalowo nie da się udzielić odpwoiedzi które rozwiązanie jest lepsze ale jeśli masz poza miłością do straży jakichś dobry fach w rękach to nabór z ulicy będzie bardziej opłacalny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej