Służba > Gorące dyskusje strażaków

Brak paliwa na stacjach Orlen

<< < (2/5) > >>

MIKO:
Panowie ale tu nie chodzi o dzielenie, bo ja do polityki się nie odnoszę. Ja usłyszałem tylko ostatnio że jesteśmy najlepszą strażą na świecie i wszyscy powinni się od nas uczyć. Więc tylko pytam jakie działania podjęło w związku z kryzysem paliwowym. Wczoraj pokazywano że karetki szukają paliwa i ratownicy wykładają za swoje. U mnie nie mam paliwa od ponad 24 godzin gdzie autonomiczność wozu straży pożarnej to 3-5 h.  I pytam czy mam wyjechać na wycieczkę w Polskę szukać paliwa czy np. na polecenie KG ktoś dokonuje rozpoznania sytuacji i może wskazać stację gdzie to paliwo jest ?  Nie tak dawno bo tydzień temu ZK u mnie zapewniało 400 l paliwa do pomp na akcje bo PSP niema.  Więc czekam na ten profesjonalizm. 

Eqinox:

--- Cytat: MIKO w Październik 01, 2023, 13:50:41 ---Panowie ale tu nie chodzi o dzielenie, bo ja do polityki się nie odnoszę. Ja usłyszałem tylko ostatnio że jesteśmy najlepszą strażą na świecie i wszyscy powinni się od nas uczyć. Więc tylko pytam jakie działania podjęło w związku z kryzysem paliwowym. Wczoraj pokazywano że karetki szukają paliwa i ratownicy wykładają za swoje. U mnie nie mam paliwa od ponad 24 godzin gdzie autonomiczność wozu straży pożarnej to 3-5 h.  I pytam czy mam wyjechać na wycieczkę w Polskę szukać paliwa czy np. na polecenie KG ktoś dokonuje rozpoznania sytuacji i może wskazać stację gdzie to paliwo jest ?  Nie tak dawno bo tydzień temu ZK u mnie zapewniało 400 l paliwa do pomp na akcje bo PSP niema.  Więc czekam na ten profesjonalizm.

--- Koniec cytatu ---
Przypomnij mi Michale w jakim województwie mieszkasz i druhujesz? Żeby PSP nie miało 400 l paliwa to jakaś gruba abberacja.

MIKO:

--- Cytat: Eqinox w Październik 01, 2023, 14:32:11 ---
--- Cytat: MIKO w Październik 01, 2023, 13:50:41 ---Panowie ale tu nie chodzi o dzielenie, bo ja do polityki się nie odnoszę. Ja usłyszałem tylko ostatnio że jesteśmy najlepszą strażą na świecie i wszyscy powinni się od nas uczyć. Więc tylko pytam jakie działania podjęło w związku z kryzysem paliwowym. Wczoraj pokazywano że karetki szukają paliwa i ratownicy wykładają za swoje. U mnie nie mam paliwa od ponad 24 godzin gdzie autonomiczność wozu straży pożarnej to 3-5 h.  I pytam czy mam wyjechać na wycieczkę w Polskę szukać paliwa czy np. na polecenie KG ktoś dokonuje rozpoznania sytuacji i może wskazać stację gdzie to paliwo jest ?  Nie tak dawno bo tydzień temu ZK u mnie zapewniało 400 l paliwa do pomp na akcje bo PSP niema.  Więc czekam na ten profesjonalizm.

--- Koniec cytatu ---
Przypomnij mi Michale w jakim województwie mieszkasz i druhujesz? Żeby PSP nie miało 400 l paliwa to jakaś gruba abberacja.

--- Koniec cytatu ---

No w tym co to poprzednio rządził 01 KG :) A w Komendzie tej gdzie 02 jest również kolega 01 KG :) A w/w fakt jest odnotowany  meldunku w SWD :)

Eqinox:
Cieszy mnie @MIKO, że mamy podobne podejście do odnotowywania takich sytuacji w Informacji ze zdarzenia

oliwier:
Myślałem że po 24 lutego 2022 wypracowano jakieś procedury zabezpieczenia służb w paliwa?
Przecież wystarczy wprowadzić obowiązek utrzymania zapasu paliw na poziomie X% pojemności zbiorników na stacjach paliw, który byłby możliwy do wykorzystania jedynie przez służby ratownicze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej