Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

SPK

<< < (2/4) > >>

mpolskie:
Jeśli masz wpływ na to co się dzieje, to decyzja czy jesteś od naprawiania świata leży po Twojej stronie. A pokazujesz tutaj że masz często informacje "z pierwszej ręki", więc ludzie widzą że ta decyzja jest po Twojej stronie 🤔 Ja robię co mogę i tego nie ukrywam 🤷🏻

Eqinox:

--- Cytat: mpolskie w Wrzesień 25, 2023, 20:43:30 ---Jeśli masz wpływ na to co się dzieje, to decyzja czy jesteś od naprawiania świata leży po Twojej stronie. A pokazujesz tutaj że masz często informacje "z pierwszej ręki", więc ludzie widzą że ta decyzja jest po Twojej stronie 🤔 Ja robię co mogę i tego nie ukrywam 🤷🏻

--- Koniec cytatu ---
Rób co możesz a za 5 lat spotkamy się w tym samym miejscu i może wtedy zrozumiesz, że otaczający świat nie jest zero jedynkowy a to, że w jednym miejscu jest źle nie oznacza, że trzeba zmieniać świat. Szczerze to lubię obserwować twoje województwo  :wacko:

Marianzkrzaka:
Ktoś może zdradzić co go za plany dotyczące SPK ?

Eqinox:

--- Cytat: Marianzkrzaka w Wrzesień 25, 2023, 21:16:04 ---Ktoś może zdradzić co go za plany dotyczące SPK ?

--- Koniec cytatu ---
W sumie to czemu nie powiedzieć jaki pomysł ma S  otóż zaczynając od kwestii finasowania studiów to podczas WZD w Sierpcu więc maj 2023 rozmawialiśmy z ministrem Wąsikiem w sprawie finasowania ZSI przez MSWiA natomiast SPK miało by być płatne czy to przez komendantów czy osobiście przez strażaków wedle uznania. Zniknąć miało by jedno SPK a powstały by dwa w zależności od kierunku studiów jakie strażak skończył trwały by pomiędzy 3 a 5 semestrów.   

mpolskie:
Sam widzisz ilu ludzi pyta i tego potrzebowało - także dzięki za odpowiedź 🫡  I można razem otwarcie rozmawiać bez tajemnic  :straz:
Ja sam jestem zafascynowany tym co się dzieje u mnie  :rofl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej