Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

SPK

(1/4) > >>

mpolskie:
Czekajcie aż S i KG ujawni swoje plany wobec SPK - wszyscy wtedy zrozumieją, dlaczego dziś tak ciężko "zwykłemu" strażakowi się dostać na w/w przeszkolenie.  Same pomysły moim zdaniem dobre dla formacji, ale to co się dzieje teraz nie powinno mieć miejsca.

simek92:
O to S jeszcze mało, po wprowadzeniu przepisu pod siebie?

Eqinox:

--- Cytat: mpolskie w Wrzesień 25, 2023, 19:11:39 ---Czekajcie aż S i KG ujawni swoje plany wobec SPK - wszyscy wtedy zrozumieją, dlaczego dziś tak ciężko "zwykłemu" strażakowi się dostać na w/w przeszkolenie.  Same pomysły moim zdaniem dobre dla formacji, ale to co się dzieje teraz nie powinno mieć miejsca.

--- Koniec cytatu ---
Skoro pomysły są dobre to czemu jedziesz na S i KG?
Poza tym to, żadna tajemnica skoro normalnie o tym na swoich spotkaniach dyskutujemy...

mpolskie:
Ale czemu twierdzisz, że ja jadę po S i po KG? Ja po nikim nie jadę - bo to wszystko są naprawdę dobre pomysły i ja je popieram! Tylko chodzi o to co się dzieje teraz - rozejrzyj się poza swoim województwem, pojeździj po KP/KM i zapytaj chłopaków jak wygląda u nich kierowanie na przeszkolenia.

Eqinox:

--- Cytat: mpolskie w Wrzesień 25, 2023, 20:22:28 ---Ale czemu twierdzisz, że ja jadę po S i po KG? Ja po nikim nie jadę - bo to wszystko są naprawdę dobre pomysły i ja je popieram! Tylko chodzi o to co się dzieje teraz - rozejrzyj się poza swoim województwem, pojeździj po KP/KM i zapytaj chłopaków jak wygląda u nich kierowanie na przeszkolenia.

--- Koniec cytatu ---
Po co mam się rozglądać poza swoim podwórkiem? Nie jestem od naprawiania świata ale stażysta na liście u was mnie rozwalił (u mnie nigdy nie było czegoś takiego) :rofl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej