Służba > Gorące dyskusje strażaków

Wybory 2023

<< < (2/10) > >>

simek92:
#ogniscienowoczesni haha kto to wymyśla te hasła?😅 Apolityczność jest tylko dla dołu, teraz w sumie to nie wiadomo czy ona się kończy na komendancie powiatowym czy już na starszym ratowniku. Nie wiem jak było za PO z apolitycznoscia (tutaj liczę na odpowiedź starszych kolegów), ale teraz to naprawdę aż już mdli od tego. Żal patrzeć na to, co zrobiono z naszą formacją w zakresie współpracy z politykami. A takie posty odnośnie wzrostu uposażenia itd to jeszcze bym widział na stronie MSWiA, ale na PSP to już naprawdę przesada. I komentarze albo kasowane, albo komentowane przez jedną osobę.

Mroovka:
@simek92
Lepiej nie da się tego ująć.

Feuerwehrmann:

--- Cytat: simek92 w Wrzesień 13, 2023, 22:11:13 ---#ogniscienowoczesni haha kto to wymyśla te hasła?😅 Apolityczność jest tylko dla dołu, teraz w sumie to nie wiadomo czy ona się kończy na komendancie powiatowym czy już na starszym ratowniku. Nie wiem jak było za PO z apolitycznoscia (tutaj liczę na odpowiedź starszych kolegów), ale teraz to naprawdę aż już mdli od tego. Żal patrzeć na to, co zrobiono z naszą formacją w zakresie współpracy z politykami. A takie posty odnośnie wzrostu uposażenia itd to jeszcze bym widział na stronie MSWiA, ale na PSP to już naprawdę przesada. I komentarze albo kasowane, albo komentowane przez jedną osobę.

--- Koniec cytatu ---

Jako starszy kolega powiem Ci, że ładnie opisujesz panującą rzeczywistość. Sama prawda...  :wall:

mpolskie:
simek92, uwierz mi że są ludzie, którzy próbują to zmienić i wiem, że to zmienią.

Eqinox:
Ja to tylko tak zostawię  :rofl:
https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/9297340,trzeba-usunac-przywileje-emerytalne-dla-funkcjonariuszy-czterdziesto.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej