Autor Wątek: Problemy ZZS FLORIAN?  (Przeczytany 25227 razy)

Offline RABONA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 08, 2024, 12:44:16 »
Ale jaja, ale jaja. Zarząd z Floriana, czyli Gang sterczącego kołnierzyka Ale się popisali, gość wyszedł chyba ze swojego ciała i krążył w obłokach. Komendant Główny zaproponował 62 zł, dobrodzieje z Floriana 90 zł dla strony służbowej, jeszcze chcecie zabrać ludziom wstyd, wstyd hahaha. zastanówcie się szanowny ZK Floriana czy wy chcecie działać na rzecz ludzi czy na rzecz strony służbowej. jedno trzeba przyznać Pan z ,,DALEKA" jednoznacznie stwierdził, że strona służbowa nie potrafi liczyć. Wstyd przed ludźmi opłacającymi składki  na wasze durne mało merytoryczne wypociny. Z drugiej strony chciałbym widzieć minę ministra Leśniakiewicza słysząc ten język, który się leje od jednego z członków Wysokiego Prezydium.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 08, 2024, 12:54:58 »
Mnie zszokował ton wypowiedzi tego człowieka.
Prawie opier****ł posłów, że się nie znają.
Jeden związkowiec wywindowany na wysokie stanowisko podnosi głos na senatorów podczas komisji zdrowia, ten z Floriana na posłów.
Nie tędy droga.
Współczuję tym strażakom, których ten człowiek reprezentuje. Pamiętajcie, że to Wy ze swoich składek opłaciliście ten popis żenady.
Si vis pacem, para bellum

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 08, 2024, 13:01:40 »
Dla przypomnienia!

REGULAMIN
4.   Każdy użytkownik tego forum, przez fakt skorzystania z możliwości wypowiedzenia się w tym miejscu, zobowiązuje się do nie publikowania fałszywych informacji lub niedopowiedzeń oraz sformułowań obraźliwych, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych w miejscach publicznych.
5.   Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
6.   Nikt nie odpowiada za szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tej stronie! Jeżeli masz obawy przed ewentualnymi szkodami wynikłymi wskutek korzystania z forum – nie korzystaj z niego.

Pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 08, 2024, 13:31:23 »
Nie no to była bardzo merytoryczna wypowiedź p. W... :gwiazdki:
Sensowna i bardzo klarowna... wyraźnie pokazująca przyjęty kierunek Prezydium. Należy pamiętać o braku odpowiedzi na pytania nie tylko inicjatywy ale jak się dowiedziałem to i śląskie pisało ( największe ZW z Floriana w kraju) i do tej pory nie mają odpowiedzi na pytania i to na dodatek finansowe.
Szkoda mi członków związku "F", którzy na ślepo brną i jeszcze na dodatek wtórują tym wypowiedziom na Komisji.
- żeby zarzucić Pani poseł, że ma zasłyszane informacje o straży??? :o
Mam nadzieje, że są ludzie myślący w tym Związku i widzą co reprezentują Panowie z ZK!!!

Offline RABONA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 08, 2024, 14:40:38 »
DO MROOVKA. Widocznie potraktował Panią Poseł jako "motłoch" Tak jak traktują zarządy reżimowych ZW,  gdzie mają inne zdanie co do prowadzenia  działalności związkowej a konkretnie F. Co do tonu wypowiedzi. Arogancja i tyle i tylko tyle, przynajmniej na razie. Dziwi mnie natomiast jedno, że ZW z województw to widzą na własne oczy, słyszą na własne uszy i nie pogrożą palcem.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 08, 2024, 15:10:20 »
 :straz:
400 km do domu? Ten P. W. pochodzi z - ktoś wie? Bo ja bym w tej jednostce ZT nawet się nie przyznawał do tak gadatliwego gościa :milcz:
A swoją drogą jak bym był na miejscu Przewodniczącego i całego Zarządu Terenowego to bym takiego gościa zwyczajnie, za takie wypowiedzi usunął ze struktur związku. Przecież ten Pan szkodzi całemu wizerunkowi nie tylko "F" lecz wszystkim związkom...Ciekawe co myślą teraz ludzie z jego jednostki :fiuu:

Offline ryktryk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 08, 2024, 19:20:27 »
Szanowni Rabona i Pismak 02
Mroovka też
Wyjaśnijcie, co tam złego się stało na tej komisji, bo nastroje strażaków są entuzjastyczne, ponieważ ktoś w końcu mówi to, co powinno być wypowiedziane dawno. Bo fajnie się wpisujecie w te "rozbiegówki", jak Pan Przewodniczacy wczoraj przytoczył, ale oprócz tępej krytyki, później coś macie jeszcze? Bo drugi dzień nie bardzo wiadomo z czego ta krytyka wynika.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 08, 2024, 19:47:30 »
Załącznik  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 08, 2024, 20:17:58 »
Wystarczyło wysłuchać wystąpienie związków policyjnych. Z poruszonych tematów 80% łączy się z o
czekiwaniami strażaków PSP.  Florian dość że nic nie wniósł do dyskusji to jeszcze skrytykował członków komisji to jeszcze ujawnił na takim forum negocjacje z KG.  Opowiadając  o chciejstwach. To zadaje pytanie kto podpisał protokół uzgodnień w imieniu Floriana zielone ludziki ? Wstyd.  Dość  że  wystąpienie zawierało  bardzo słabe przygotowanie  merytoryczne i ograniczenia w doborze słownictwa  to  mówiło  o pierdołach  a nie potrzebach faktycznych zmian  dotyczących służby,warunków jej pełnienia czyli czasu służby i godnego uposażenia  strażaków podzału i komend , które by faktycznie skłaniały   do dłuższej służby. Zagwarantowanie stałych zarobków z brakiem możliwości ingerencji  strony służbowej.  Teraz mamy uznaniowośc. Zagwarantowanie  w służbie na najbliższe  lata stałego wzrostu płac  tak żeby wszyscy wiedzieli co ich może czekać choćby na najbliższe 4 lata. To by uspokoiło nastroje w służbie. Gdyby strażacy nie dorabiali  to również na podziale był by Armagedon. Takie sprawy należało przedstawić + socjal przedstawiony przez policjantów  a nie opowiadać  pierdoł i wystawiać związek na pośmiewisko.

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 08, 2024, 20:20:23 »
@Eqinox
Nie przypuszczałem, że to kiedykolwiek powiem (napiszę).
Dziękuję w imieniu własnym (myślę, że @RABONA i @Pismak02 się przyłączą) za udzielenie odpowiedzi użytkownikowi @ryktryk.
Panie @ryktryk, jak może Panu wiadomo nie jestem członkiem żadnej organizacji związkowej działającej w strukturach PSP. Ba! Uważam nawet, że związki to zło.
Niemniej jednak poziom wypowiedzi Bartłomieja Wolskiego działa na szkodę nie tylko strażaków zrzeszonych w ZZ "Florian", ale również na szkodę wszystkich strażaków, zarówno będących członkami innych organizacji związkowych, jak i takich jak i ja.
Sprawa jego tonu podczas tej wypowiedzi jest drugorzędna, aczkolwiek szkoda, że jego przełożony nie będzie mógł go za te chamstwo ukarać.
Si vis pacem, para bellum

Offline fajermarek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 08, 2024, 20:21:01 »
  :tuba::szalony: No i czas pokazał jak członkowie Prezydium ZK ZZS "Florian" reprezentują swoich członków związku!
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=CEA6F080A2B62B5BC1258AB6003D475E#
3 godziny 7 min - wypowiedź P. z Prezydium ZK...
Warto poświęcić czas i oglądnąć. Może dlatego powstała Inicjatywa aby takich sytuacji unikać...
Może ten "twór" o którym mówisz to właśnie obecne Prezydium.

Zgadza się, warto obejrzeć. Trzy konkretne informacje wynikające z wypowiedzi:
1. Upolityczniona Straż Pożarna
2. Lepsze wyposażenie OSP względem PSP
3. Podwyżki - konieczność wolnych środków na pochodne które zostaną automatycznie wygenerowane.

Według mnie to sama prawda i szacun, że ktoś w końcu powiedział to na głos. I w tym momencie sam na siebie bata ukręciłeś, "może dlatego powstała inicjatywa aby takich sytuacji unikać" - właśnie tak, żeby unikać mówienia prawdy i zamiatać wszystko pod dywan tak jak to było wcześniej... Wyszło szydło z worka...

Offline czeles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 08, 2024, 20:27:20 »
Strona służbowa proponuje 62 zeta. Zarząd Krajowy dobrodusznie 90 dla komendantów. Komenda Główna źle to wyliczyła. Posłowie na komisji mówią o pierdołach, w sumie to powinni kończy bo wiceprzewodniczący ma 400 km do domu. Pana wiceprzewodniczącego krew zalewa, gadka jak przy budce z piwem. Co Ty jeszcze Rykrtyk chcesz. Bo ja w niusa z Facebooka zk nie wierzę a gadkę o prawdzie to miedzy bajki niech włożą. Do ochotników bym sobie na taką gadkę nie pozwolił. Z całym szacunkiem dla strażaków OSP. Zaorał się i Floriana pan Wolski. Tyle w temacie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 08, 2024, 20:46:42 »
Zgadza się, warto obejrzeć. Trzy konkretne informacje wynikające z wypowiedzi:
1. Upolityczniona Straż Pożarna
2. Lepsze wyposażenie OSP względem PSP
3. Podwyżki - konieczność wolnych środków na pochodne które zostaną automatycznie wygenerowane.
Według mnie to sama prawda i szacun, że ktoś w końcu powiedział to na głos. I w tym momencie sam na siebie bata ukręciłeś, "może dlatego powstała inicjatywa aby takich sytuacji unikać" - właśnie tak, żeby unikać mówienia prawdy i zamiatać wszystko pod dywan tak jak to było wcześniej... Wyszło szydło z worka...
Dla mnie 4 konkrety wynikające z wystąpienia poza tym, że styl był knajacki tak jak i zachowanie:
1. Elementarny brak wiedzy o konstrukcji podwyżki więc wychodzi na to, że ZK nie był przygotowany na rozdział podwyżki w KG PSP gdyż na pochodne było wcześniej zaplanowane 201,87 zł natomiast kwota 61,86 to kwota wolna która będzie w dyspozycji KM/KP na dodatki służbowe/funkcyjne i nie na żadne pochodne... Bo to jest zapewnione z 201,87 zł... Zwiększenie o 30 zł zostało by zrealizowane poprzez zabranie z grupy uposażenia. Ja jestem przeciwnikiem jakiekolwiek kwoty wolnej.
2. Nie jest rolą ZZ w PSP ocena zakupów w innych formacjach czy stowarzyszeniach a już na pewno argument z wiatą jest śmieszny bo i w PSP auta potrafią stać pod wiatami.
3. Krytyka osób o których nie ma się zielonego pojecia czyli Pani Poseł o której Pan wiceprzewodniczący powiedział, że ma wieści zasłyszane otóż jest pewien problem bo maż tej Pani jest ogniomistrzem na podziale bojowym  :milcz:
4. Krytyka długości posiedzenia komisji... Przecież Ci ludzie mają inne pojęcie i poglądy na służby mundurowe gdyż w większości nigdy w nich nie służyli i co za tym idzie muszą się o pewne rzeczy dopytać... Czy 3 godzinne spotkanie to długa debata śmiem wątpić...
Ogólnie merytorycznie i technicznie TRAGEDIA! 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 08, 2024, 21:18:18 »
  :tuba::szalony: No i czas pokazał jak członkowie Prezydium ZK ZZS "Florian" reprezentują swoich członków związku!
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=CEA6F080A2B62B5BC1258AB6003D475E#
3 godziny 7 min - wypowiedź P. z Prezydium ZK...
Warto poświęcić czas i oglądnąć. Może dlatego powstała Inicjatywa aby takich sytuacji unikać...
Może ten "twór" o którym mówisz to właśnie obecne Prezydium.

Zgadza się, warto obejrzeć. Trzy konkretne informacje wynikające z wypowiedzi:
1. Upolityczniona Straż Pożarna
2. Lepsze wyposażenie OSP względem PSP
3. Podwyżki - konieczność wolnych środków na pochodne które zostaną automatycznie wygenerowane.

Według mnie to sama prawda i szacun, że ktoś w końcu powiedział to na głos. I w tym momencie sam na siebie bata ukręciłeś, "może dlatego powstała inicjatywa aby takich sytuacji unikać" - właśnie tak, żeby unikać mówienia prawdy i zamiatać wszystko pod dywan tak jak to było wcześniej... Wyszło szydło z worka...
Prawdę powiedzieć trzeba, ale nie w ten sposób. Nie wiem kim ten człowiek jest na codzień i nie chcę wiedzieć (chociaż o to łatwo). Jedziesz na sejmową komisję, reprezentując swoich członków, a tak na prawdę wszystkich strażaków. Dobrze, że niewiele osób ogląda takie rzeczy. Wstyd mi za sposób wypowiedzi i brak merytoryki. Zarzucał w swojej wypowiedzi innym, że coś zasłyszeli od kogoś, a sam powiedział coś konkretnego? Zna wszystko od środka, jest turbo strażakiem,praktykiem, gasił już wszystko co było do ugaszenia, uratował wszystkich, którzy byli do uratowania. Przykro się tego słuchało. Szkoda, że mając możliwość przedstawienia swoich racji w takim gronie wystawia się takiego "zawodnika". Wygląda jak sabotaż. Szkoda, że jadąc te ponad 4 godziny nie przemyślał sobie tego co chce powiedzieć i jak to zrobi.

Czytając pismo ze strony Floriana zastanawia jedno: Skoro wymienione w piśmie osoby działają na szwank związku i destabilizują obrane koncepcje działalności (swoją drogą świetnie ujęte) - to co zrobił pan reprezentujący związek na spotkaniu? Bo albo te obrane koncepcje są tak słabe jak wystąpienie Pana wice, albo on jest przykładem takiej destabilizacji.


2. Nie jest rolą ZZ w PSP ocena zakupów w innych formacjach czy stowarzyszeniach a już na pewno argument z wiatą jest śmieszny bo i w PSP auta potrafią stać pod wiatami.
Jakkolwiek wyraziłem swoje zdanie na temat tego pana, to tu się nie do końca zgadzam.
Wiadomo, że te stowarzyszenia swojej kasy na to nie położyły. Auta były kiełbasą wyborczą. Nikt nie słuchał, że nowe GBA dla OSP, które ma 2 wyjazdy w roku jest nieporozumieniem. Można skrócić czasookresy i oddawać auta PSP do OSP szybciej, a jak trend poprzedniej władzy zostałby utrzymany, to byśmy do OSP na wycieczki jeździli oglądać jak wygląda porządny sprzęt. Zresztą wielokrotnie OSP ma większy wpływ na to jak ich auto wygląda, a u nas jakieś KW robi przetarg dla 8 województw i kazdyma się cieszyć, że dostał i nie narzekać, że coś jest niepraktyczne i nie da się ze sprzętu korzystać. Pozostali przy odbiorze nie narzekali, a tu trafił się jakiś idiota, co wymaga,żeby za auto za ponad milion złotych było dostosowane do potrzeb użytkownika. Tu jest na prawdę dużo do zrobienia, ale takimi wystąpieniami pan vice nie pomaga.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2024, 07:21:21 wysłana przez BOTmod »

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 09, 2024, 08:08:17 »
Kto na siebie ukręcił bata? Gdyby Prezydium zaczęło odpowiadać na zadane pytania, o które jak już wspomniałem nie tylko Inicjatywa pisała ale i śląskie zw to myślę, że byłoby tak jak mówisz. Ale niestety Prezydium ZK milczy chociaż pytania poszły w grudniu. Z tego co wiem to ŚZW pytało o rozliczenie finansowe uroczystości XXX lecia ZZS "F", o stan finansów na dzień 4 grudnia 2023 roku, zobowiązania finansowe etc etc.
I co
Zero odpowiedzi. Członkowie się dopytują, 4 grudnia gdzie na obradach ZK byli członkowie ŁZW, MZW, ŚZW, DZW i również zadawali pytania w tych sprawach, gdzie każdy wie iż sprawy finansowe mają być jawne i klarowne. Sam brak odpowiedzi jest już bardzo ale to bardzo nieodpowiedni (żeby tutaj nie używać słów niecenzuralnych) co do członków "F".
A dodatkowo ŚZW w swoim piśmie zwrócił się o udostępnienie nagrania z posiedzenia- które nagle może zniknęło? Może się nie nagrało? A może tam były przedstawiane niewygodne fakty dla obecnego Prezydium ZK? Pismo jak mi powiedziano poszło 8 grudnia. Dzisiaj mamy 9 luty...2 miesiące minęło i ciszaaaaa.
I kto tu i co zamiata pod dywan? :pyt:
A co do P. Wolskiego- on już nie powinien brać udziału w jakichkolwiek komisjach. :stop: Taka mała rada.
Mroovka- oczywiście, że się przyłączam do wypowiedzi

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 09, 2024, 19:35:30 »
Zero odpowiedzi. Członkowie się dopytują, 4 grudnia gdzie na obradach ZK byli członkowie ŁZW, MZW, ŚZW, DZW i również zadawali pytania w tych sprawach, gdzie każdy wie iż sprawy finansowe mają być jawne i klarowne. Sam brak odpowiedzi jest już bardzo ale to bardzo nieodpowiedni (żeby tutaj nie używać słów niecenzuralnych) co do członków "F".
A dodatkowo ŚZW w swoim piśmie zwrócił się o udostępnienie nagrania z posiedzenia- które nagle może zniknęło? Może się nie nagrało? A może tam były przedstawiane niewygodne fakty dla obecnego Prezydium ZK? Pismo jak mi powiedziano poszło 8 grudnia. Dzisiaj mamy 9 luty...2 miesiące minęło i ciszaaaaa.
I kto tu i co zamiata pod dywan? :pyt:
Ja słyszałem plotkę zaznaczam plotkę, że impreza 30 lecia kosztowała ponad X00 000 zł a z uwagi na frekwencję czyli około 70 osób za 2 dni wychodzą srogie koszty...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline RABONA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 11, 2024, 10:57:55 »
No cóż tak to jest jak śpiewaki dostaną się do tkz. ,,władzy" jak piszesz z zasłyszanych informacji 100000 tyś. nie ma się co dziwić ? Widocznie słyszeli że 100000 tyś to jest nic. Musieli dobrze przeliczyć, tak jak kwotę dla Komendantów. z rachunków są widać świetni ci panowie z gangu sterczących kołnierzyków. Jaja mam nadzieję, że wszyscy członkowie F słyszeli to coś i po powrocie do swoich jednostek członkowie ich rozliczą, chyba że poszedł przekaz z pasma nieustających sukcesów, w takim razie gratuluję średnio myślącym, nie świadomym członkom F.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 11, 2024, 18:42:04 »
No cóż tak to jest jak śpiewaki dostaną się do tkz. ,,władzy" jak piszesz z zasłyszanych informacji 100000 tyś. nie ma się co dziwić ? Widocznie słyszeli że 100000 tyś to jest nic. Musieli dobrze przeliczyć, tak jak kwotę dla Komendantów. z rachunków są widać świetni ci panowie z gangu sterczących kołnierzyków. Jaja mam nadzieję, że wszyscy członkowie F słyszeli to coś i po powrocie do swoich jednostek członkowie ich rozliczą, chyba że poszedł przekaz z pasma nieustających sukcesów, w takim razie gratuluję średnio myślącym, nie świadomym członkom F.
Bij zabij nawet "gang sterczących kołnierzyków" nie rozwali 100 mln... X nie równa się 1  :rofl:
Ogólnie wesołą kompanie wybrano na wyborach półtora roku temu... Naprawdę ciekawe ile kasy rozwalili w tym czasie  :wacko:
Moim zdaniem odpowiedzi nie będzie na pismo tych ZW :rofl: Bo by była sieczka.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 12, 2024, 09:02:09 »
 :o cyt. z fb:
Związek Zawodowy Strażaków "FLORIAN"
Jeżeli podoba Ci się to co robimy, wstąp w szeregi ZZS „Florian”. Jeżeli chcesz założyć zarząd terenowy, lub zwyczajnie szukasz pomocy - skontaktuj się z nami na 📩 prezydium@zzsflorian.pl
A przecież po drodze jeszcze są Zarządy Wojewódzkie? Czyżby Prezydium szykowało się na ich likwidację? Czyż nie jest to tak, że właściwym powinien i jest Zarząd Wojewódzki?
Przecież Prezydium powinno dbać o rozmowy ws podwyżek, długo oczekiwanych zmian w mieszkaniówce, że o dopłacie do wypoczynku nie wspomnę itd a Zarządy Wojewódzkie powinny pomagać w zakładaniu Zarządów Terenowych!
Jak się dowiadywałem tak do tej pory było... a teraz w pięciu jeżdżą ( czyżby wypłata del.) i niby zakładają Zarządy Terenowe tym samym dyskryminując ZW... a podobno ktoś się domagał zachowania drogi służbowej :fiuu:
Dla zainteresowanych - na stronie ZZS Florian są nr telefonów do poszczególnych Przewodniczących ZW więc proszę się nie bać i do nich dzwonić- na pewno chętnie pomogą. Zastanówcie się kto Was będzie reprezentował przed Komendantem Wojewódzkim? Kto będzie Was reprezentował i pomagał w rozmowach z Komendantem P/M? Przewodniczący ZK? Może jego Wice? A może i tak to spadnie na Przewodniczących ZW- i to nie może ale na pewno...
Pytajcie u Was ZW jak to powinno działać. Ja zapytałem więc przekazuję...

Offline ryktryk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 13, 2024, 09:12:58 »
Załącznik  :rofl:
W grudniu pisałeś o 5 ZW tu widzę loga 4 czyli poparcie im spadło o 20%. Lubię te twoje odpowiedzi ... szkoda, że moje usuwasz 😉
A reasumując: "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"... nadal podtrzymuje swoje zdanie w sprawie wypowiedzi na komisji ASW, mówienie prawdy nigdy nie było łatwe. 
Zastanawiam się tylko ile osób skorzysta na pisaniu takich pism... 4? 10?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 13, 2024, 15:04:58 »
Załącznik  :rofl:
W grudniu pisałeś o 5 ZW tu widzę loga 4 czyli poparcie im spadło o 20%. Lubię te twoje odpowiedzi ... szkoda, że moje usuwasz 😉
A reasumując: "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"... nadal podtrzymuje swoje zdanie w sprawie wypowiedzi na komisji ASW, mówienie prawdy nigdy nie było łatwe. 
Zastanawiam się tylko ile osób skorzysta na pisaniu takich pism... 4? 10?
  Ja naprawdę nie neguję mówienia prawdy ale brak ogłady i problemy w słowotwórstwie to raz... Dwa kupienie lajków na stronę by pompować wypowiedź... Wypowiedz jest tak slaba że wydzielacie jej pojedyncze zdania a to przesada... Wasza sprawa, że bronicie głupoty jak niepodległości...
Trzy jak się ma wasza wypowiedź na komisji że 62 zł wolnych środków to mało i musi być 90 zł a wczoraj klepneliscie pierwsze (moim zdaniem nie ostatnie) zmniejszenie kwoty  :rofl: Nie ma w waszym postępowaniu żadnej logiki....
ps. nigdy nie miałem i nie mam możliwości kasowania postów na forum....
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2024, 15:16:03 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ryktryk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 13, 2024, 20:25:03 »
Załącznik  :rofl:
W grudniu pisałeś o 5 ZW tu widzę loga 4 czyli poparcie im spadło o 20%. Lubię te twoje odpowiedzi ... szkoda, że moje usuwasz 😉
A reasumując: "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"... nadal podtrzymuje swoje zdanie w sprawie wypowiedzi na komisji ASW, mówienie prawdy nigdy nie było łatwe. 
Zastanawiam się tylko ile osób skorzysta na pisaniu takich pism... 4? 10?
  Ja naprawdę nie neguję mówienia prawdy ale brak ogłady i problemy w słowotwórstwie to raz... Dwa kupienie lajków na stronę by pompować wypowiedź... Wypowiedz jest tak slaba że wydzielacie jej pojedyncze zdania a to przesada... Wasza sprawa, że bronicie głupoty jak niepodległości...
Trzy jak się ma wasza wypowiedź na komisji że 62 zł wolnych środków to mało i musi być 90 zł a wczoraj klepneliscie pierwsze (moim zdaniem nie ostatnie) zmniejszenie kwoty  :rofl: Nie ma w waszym postępowaniu żadnej logiki....
ps. nigdy nie miałem i nie mam możliwości kasowania postów na forum....
Widzisz ja wysłuchałem całości, zgodzę się z Tobą, że w pewnym momencie "miał problem z elokwencją", ale powiedział co "było przed"
Nie wiem co masz na myśli używając określenia "brak ogłady"...
Prawda i głupota to dwie różne sprawy, także podtrzymuję swoje zdanie.
A co do trzy to ktoś złożył deklaracje i zapewnienia, także liczę na to, że nie będzie jak z Waszym dodatkiem służbowym (nawet w kalkulator go wrzuciliście, a chłopaki z F mówili, że to ... z resztą pamiętasz - mieli rację). Czas pokaże. Ja potrafię przyznać rację jeśli ktoś ją ma.
Ps. zniknęło kilka moich odpowiedzi do Ciebie... nie trzeba mieć uprawnień... wystarczy mieć kogoś kto je ma 😉T

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 14, 2024, 06:37:36 »
Widzisz ja wysłuchałem całości, zgodzę się z Tobą, że w pewnym momencie "miał problem z elokwencją", ale powiedział co "było przed"
Nie wiem co masz na myśli używając określenia "brak ogłady"...
Prawda i głupota to dwie różne sprawy, także podtrzymuję swoje zdanie.
A co do trzy to ktoś złożył deklaracje i zapewnienia, także liczę na to, że nie będzie jak z Waszym dodatkiem służbowym (nawet w kalkulator go wrzuciliście, a chłopaki z F mówili, że to ... z resztą pamiętasz - mieli rację). Czas pokaże. Ja potrafię przyznać rację jeśli ktoś ją ma.
Ps. zniknęło kilka moich odpowiedzi do Ciebie... nie trzeba mieć uprawnień... wystarczy mieć kogoś kto je ma 😉T
Zgodnie ze słownikiem PWN ogłada to umiejętność odpowiedniego zachowania się miałeś przykład jak wypowiadali się przedstawiciele innych ZZ którzy w sposób spokojny i wyważony przekazywali co chcieli powiedzieć a w omawianym przez ciebie przypadku to był coś pomiędzy krzykiem a mową...
S nie stworzyła wg mojej wiedzy żadnego kalkulatora a był to ten sam który jest obecnie czyli autorami są generał K.Hejduk i S.Rybicki.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2024, 18:43:13 wysłana przez Butel »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ryktryk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 14, 2024, 08:07:31 »
Widzisz ja wysłuchałem całości, zgodzę się z Tobą, że w pewnym momencie "miał problem z elokwencją", ale powiedział co "było przed"
Nie wiem co masz na myśli używając określenia "brak ogłady"...
Prawda i głupota to dwie różne sprawy, także podtrzymuję swoje zdanie.
A co do trzy to ktoś złożył deklaracje i zapewnienia, także liczę na to, że nie będzie jak z Waszym dodatkiem służbowym (nawet w kalkulator go wrzuciliście, a chłopaki z F mówili, że to ... z resztą pamiętasz - mieli rację). Czas pokaże. Ja potrafię przyznać rację jeśli ktoś ją ma.
Ps. zniknęło kilka moich odpowiedzi do Ciebie... nie trzeba mieć uprawnień... wystarczy mieć kogoś kto je ma 😉T
Zgodnie ze słownikiem PWN ogłada to umiejętność odpowiedniego zachowania się miałeś przykład jak wypowiadali się przedstawiciele innych ZZ którzy w sposób spokojny i wyważony przekazywali co chcieli powiedzieć a w omawianym przez ciebie przypadku to był coś pomiędzy krzykiem a mową...
S nie stworzyła wg mojej wiedzy żadnego kalkulatora a był to ten sam który jest obecnie czyli autorami są generał K.Hejduk i S.Rybicki.

Masz rację, źle dobrałem słowa. S nie stworzyła kalkulatora, ale ogłosiła, sukces wprowadzając ludzi w błąd. To teraz przyznaj mieli chłopaki z F rację czy nie?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2024, 18:46:17 wysłana przez Butel »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 14, 2024, 13:24:53 »
Załącznik  :rofl:
W grudniu pisałeś o 5 ZW tu widzę loga 4 czyli poparcie im spadło o 20%. Lubię te twoje odpowiedzi ... szkoda, że moje usuwasz 😉
A reasumując: "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"... nadal podtrzymuje swoje zdanie w sprawie wypowiedzi na komisji ASW, mówienie prawdy nigdy nie było łatwe. 
Zastanawiam się tylko ile osób skorzysta na pisaniu takich pism... 4? 10?
  Ja naprawdę nie neguję mówienia prawdy ale brak ogłady i problemy w słowotwórstwie to raz... Dwa kupienie lajków na stronę by pompować wypowiedź... Wypowiedz jest tak slaba że wydzielacie jej pojedyncze zdania a to przesada... Wasza sprawa, że bronicie głupoty jak niepodległości...
Trzy jak się ma wasza wypowiedź na komisji że 62 zł wolnych środków to mało i musi być 90 zł a wczoraj klepneliscie pierwsze (moim zdaniem nie ostatnie) zmniejszenie kwoty  :rofl: Nie ma w waszym postępowaniu żadnej logiki....
ps. nigdy nie miałem i nie mam możliwości kasowania postów na forum....
Bijesz dalej w moj związek..po co Ci to. Napisz dlaczego Wasz przewodniczący nie uczestniczy w najważniejszych sprawach Pożarnictwa.