Służba > Związki Zawodowe

Problemy ZZS FLORIAN?

<< < (2/23) > >>

Eqinox:
@mpolskie nie wiem co powiedzieć tyle lukru :rofl: Generał... Wznoszenie się na wyżyny... Cieszę się, że doceniasz moje hobby  :wacko:
Jak dla mnie możesz założyć co chcesz :rofl: Zarzuty które przedstawiasz dotyczą skuteczności poszczególnych działaczy a nie ich słabości a to, że ktoś czasem przesadzi to tylko ludzie.  Florian nie przestał być "mile widziany" po żadnym pismie... Po prostu od czasu nowego prezydium ZK F po kolei wszyscy zaczęli przeglądać na oczy  z kim mają do czynienia i tak przestano po raz pierwszy od wielu lat Floriana zapraszać i rozmawiać z reprezentantami kilku tysięcy strażaków bo uznano, że to nie ma sensu. Żeby nie było zrobiła to zarówno strona służbowa jak i społeczna. Spotkanie ZZ SM i MSWIA 7 wrzesnia i Florian bez zaproszenia :wacko:

Pawello6:
Nie do końca rozumiem też waszą dyskusję, aczkolwiek fragment z karetkami jest chyba dla mnie najbardziej niezrozumiały

___________________________________
https://jawacontrol.pl/

Eqinox:
Ostro gra prezydium ZK Florian  :wacko: :rofl:

Eqinox:
A więc wybory krajowe w ZZS Florian...
5 województw z "Porozumienia" złożyło wniosek o nadzwyczajny zjazd delegatów....

SIUSIEK:

--- Cytat: Eqinox w Grudzień 01, 2023, 08:29:59 ---A więc wybory krajowe w ZZS Florian...
5 województw z "Porozumienia" złożyło wniosek o nadzwyczajny zjazd delegatów....

--- Koniec cytatu ---
Jaki zjazd delegatów. Gdzie tam jest napisane o tym i czy aż tak dobrze znasz zapisy statutu nie swojego związku?
Tak jak uwielbiasz sam siebie uwielbiasz dopisywać sb jakieś bzdury.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej