Autor Wątek: Problemy ZZS FLORIAN?  (Przeczytany 24666 razy)

Offline czeles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2023, 10:26:04 »
Bardzo dziwna sprawa z tym 4 związkiem..... Nikt o tym nie mówi tylko Prezes ZK. Wypchnął kolanem osoby z zarządów wojewódzkich, teraz one się odwołują i bronią a Prezes mówi że tworzą 4 związek :gwiazdki:
Panowie z ZK do roboty, tylko roboty dla ludzi a nie dla siebie.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2023, 11:39:17 »
Bardzo dziwna sprawa z tym 4 związkiem..... Nikt o tym nie mówi tylko Prezes ZK. Wypchnął kolanem osoby z zarządów wojewódzkich, teraz one się odwołują i bronią a Prezes mówi że tworzą 4 związek :gwiazdki:
Panowie z ZK do roboty, tylko roboty dla ludzi a nie dla siebie.
Z tego co wiem Pan Przewodniczący robi bardzo dużo. Nikt nie wypychał dwóch Panów tylko sami złożyli rezygnację. A co do dwóch Przewodniczących zarzuty przedstawione im i przekazane do wiadomości wykluczają te osoby zgodnie ze statutem ze ścisłego grona choćby ZW.
Co do Pana E który udziela się bardzo sprzedając wiadomości pozyskane od wiadomych osób z Floriana informuję Pana że niestety Ska brnie do dołu..wkrótce się przekonamy.

Offline czeles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2023, 12:20:53 »
Nie bardzo mnie interesuje gdzie zmierza S, jestem w F od wielu lat i tym się martwię. Odwołani Przewodniczący łódzkiego ZW i Wiceprzewodniczący małopolskiego ZW otrzymali odwołanie z funkcji pełnionych w swoich ZW. Ciekawe jak ZK ocenił ich pracę w tych zarządach kiedy KKR stawiając wniosek o odwołanie nie przeprowadziła żadnej kontroli. "Zarzuty" które im przedstawiono dotyczyły pracy w ZK. Najciekawsze jest to że Wiceprzewodniczący małopolskiego ZW został odwołany kilka dni po nadzwyczajnym zjeździe delegatów zanim zostały wysłane dokumenty z wyborów do ZK (ciekawo co zdążył "nabroić" przez nie cały tydzień :rofl:). Pełnił również przez kilka dni funkcje skarbnika. W parę dni po jego wyrzuceniu przez ZK, ten sam zarząd przysłał notę obciążającą wiedząc że odwołał skarbnika, przypadek ... na pewno nie. Jest to celowe działanie aby zdestabilizować pracę jednych z największych zarządów wojewódzkich. W ten sposób przedstawiając zarzuty z czapy bez żadnych kontroli mogą odwołać wszystkich z pełnionych funkcji w każdym zarządzie, ciekawe kto wtedy będzie na nich płacił składki, bo ja osobiście tracę na to ochotę.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2023, 18:27:45 »
Z tego co wiem Pan Przewodniczący robi bardzo dużo. Nikt nie wypychał dwóch Panów tylko sami złożyli rezygnację. A co do dwóch Przewodniczących zarzuty przedstawione im i przekazane do wiadomości wykluczają te osoby zgodnie ze statutem ze ścisłego grona choćby ZW.
Co do Pana E który udziela się bardzo sprzedając wiadomości pozyskane od wiadomych osób z Floriana informuję Pana że niestety Ska brnie do dołu..wkrótce się przekonamy.
Wywalił dwóch wieloletnich działaczy a dwóch kolejnych samych zrezygnowało no roboty po pachy  :rofl: Teraz sprawy trafią do sądu...
Nawet nie masz pojęcia od kogo mam informacje  :wacko:
W przypadku przewodniczącego w Łodzi odwołany został z funkcji na województwie za min. brak udziału w turnieju piłki nożnej bez podania przyczyny  :rofl: :rofl: 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2023, 20:43:56 »
Z tego co wiem Pan Przewodniczący robi bardzo dużo. Nikt nie wypychał dwóch Panów tylko sami złożyli rezygnację. A co do dwóch Przewodniczących zarzuty przedstawione im i przekazane do wiadomości wykluczają te osoby zgodnie ze statutem ze ścisłego grona choćby ZW.
Co do Pana E który udziela się bardzo sprzedając wiadomości pozyskane od wiadomych osób z Floriana informuję Pana że niestety Ska brnie do dołu..wkrótce się przekonamy.
Wywalił dwóch wieloletnich działaczy a dwóch kolejnych samych zrezygnowało no roboty po pachy  :rofl: Teraz sprawy trafią do sądu...
Nawet nie masz pojęcia od kogo mam informacje  :wacko:
W przypadku przewodniczącego w Łodzi odwołany został z funkcji na województwie za min. brak udziału w turnieju piłki nożnej bez podania przyczyny  :rofl: :rofl:
Potwierdzam Twoje info. W najbliższych dniach potwierdzę skąd masz te info Ty. Reszta to kwestia sprawdzenia w kwestii informatyki. Miłego Kolego.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2023, 21:18:55 »
Rzadko lub niechętnie uczestniczę w postach  to muszę odpowiedzieć Panu Siusiek. Pamiętam  jak Pan  banował Przew. mazowieckiego  ZW ma forum Floriana (strona  zzs Florian) i za którego skargą  i wnioskiem  usunięto  forum na stronie to co zmieniło postrzeganie jako super menago
Teraz mamy do czynienia  z władzą  emerytów i politowaniem nowych emerytów  po nowym roku. W woj. tzw. przeciwnnych emeryci sami zrezygnoowali  na rzecz będących w służbie i jest to normalne.
Obecne działania destabilizują związek i prowadzą  do degradacji na poziomie kraju. Działania  pozastatutowe tylko pogrążają związek w oczach członków. Przewodniczący który jest  tylko twarzą ( i tylko) przez rok nie zrobił nic aby zasypać rowy o który mówił  w expoze  a wręcz  dodał  zasieki  przeciwczłgowe  Dlatego  Eginox chociaż  nie  jest z mojej bajki ma rację.  S- ka korzysta  z tej sytuacji i ma rację.  Podobno  głupich  nie sieją  ?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2023, 21:30:42 »
Potwierdzam Twoje info. W najbliższych dniach potwierdzę skąd masz te info Ty. Reszta to kwestia sprawdzenia w kwestii informatyki. Miłego Kolego.
Coś czuje, że ktoś niewinny wyleci  :rofl: Swoją drogą ciekawa polityka z tym męczeniem największych Zarządów Wojewódzkich :straz:
Za najlepsze uważam straszenie 4 związkiem w PSP gdy sam polityka Prezydium ZK moim zdaniem jest nastawiona na pogłębianie podziałów.
Rzadko lub niechętnie uczestniczę w postach  to muszę odpowiedzieć Panu Siusiek. Pamiętam  jak Pan  banował Przew. mazowieckiego  ZW ma forum Floriana (strona  zzs Florian) i za którego skargą  i wnioskiem  usunięto  forum na stronie to co zmieniło postrzeganie jako super menago
Teraz mamy do czynienia  z władzą  emerytów i politowaniem nowych emerytów  po nowym roku. W woj. tzw. przeciwnnych emeryci sami zrezygnoowali  na rzecz będących w służbie i jest to normalne.
Obecne działania destabilizują związek i prowadzą  do degradacji na poziomie kraju. Działania  pozastatutowe tylko pogrążają związek w oczach członków. Przewodniczący który jest  tylko twarzą ( i tylko) przez rok nie zrobił nic aby zasypać rowy o który mówił  w expoze  a wręcz  dodał  zasieki  przeciwczłgowe  Dlatego  Eginox chociaż  nie  jest z mojej bajki ma rację.  S- ka korzysta  z tej sytuacji i ma rację.  Podobno  głupich  nie sieją  ?
Przecież to samo napisałem, że konflikt w S sprzed 5 lat i obecny we Florianie sprokurowali emeryci i w obu przypadkach z Mazowsza a żeby bardziej naświetlić wam sytuację kto rządzi w F obecnie to mogę sprzedać niusa równie dobrego otóż zgadnijcie kogo zaproponował Przewodniczący F na prezesa Fundacji Solidarni... Myślicie, że czynnego strażaka albo rzutkiego cywila a może młodego ambitnego? Emeryta  :rofl: ale jakiego  :wacko: :wacko: :wacko:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2023, 21:50:21 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline MarekKicka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 08, 2023, 11:13:48 »
W nawiązaniu do wymiany opinii zamieszczam poniżej swoją.
Uważam, że najwyższy jest czas na wyznaczenie terminu prac Najwyższej Komisji Rewizyjnej i Najwyższego Organu Związku – Zjazdu Nadzwyczajnego w trybie § 24 statutu.
2. Zjazdy Delegatów dzielą się na zwyczajne i nadzwyczajne:
a) Zjazd zwyczajny odbywa się, co 4 lata i zwołuje go Zarząd Krajowy.
b) Zjazd nadzwyczajny zwołuje Zarząd Krajowy w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku wraz z uzasadnieniem przez 1/3 członków Zarządu Krajowego albo 1/3 Zarządów Wojewódzkich. W przypadku nie zwołania Zjazdu przez Zarząd Krajowy w podanym terminie - Zjazd zwołuje Krajowa Komisja Rewizyjna w ciągu 14 dni.
Wniosek został złożony przez 5 z 15 Zarządów Wojewódzkich – skutecznie. Czas biegnie , a więc do pracy. Proszę o podanie terminu  zjazdu przez upoważnionych do zwołania Zjazdu Nadzwyczajnego.
Sytuacja wymaga działania Najwyższych Władz Związku. Związek miał zawirowania ale Nadzwyczajny Zjazd wyjaśnił  na czym polega w Jedności Siła i jak trzeba dbać o Dobro Wszystkich Członków Naszego Związku.
Marek Kicka - przewodniczący Zjazdu Delegatów

Offline Artur0888

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2023, 17:17:47 »
W nawiązaniu do wymiany opinii zamieszczam poniżej swoją.
Uważam, że najwyższy jest czas na wyznaczenie terminu prac Najwyższej Komisji Rewizyjnej i Najwyższego Organu Związku – Zjazdu Nadzwyczajnego w trybie § 24 statutu.
2. Zjazdy Delegatów dzielą się na zwyczajne i nadzwyczajne:
a) Zjazd zwyczajny odbywa się, co 4 lata i zwołuje go Zarząd Krajowy.
b) Zjazd nadzwyczajny zwołuje Zarząd Krajowy w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku wraz z uzasadnieniem przez 1/3 członków Zarządu Krajowego albo 1/3 Zarządów Wojewódzkich. W przypadku nie zwołania Zjazdu przez Zarząd Krajowy w podanym terminie - Zjazd zwołuje Krajowa Komisja Rewizyjna w ciągu 14 dni.
Wniosek został złożony przez 5 z 15 Zarządów Wojewódzkich – skutecznie. Czas biegnie , a więc do pracy. Proszę o podanie terminu  zjazdu przez upoważnionych do zwołania Zjazdu Nadzwyczajnego.
Sytuacja wymaga działania Najwyższych Władz Związku. Związek miał zawirowania ale Nadzwyczajny Zjazd wyjaśnił  na czym polega w Jedności Siła i jak trzeba dbać o Dobro Wszystkich Członków Naszego Związku.
Marek Kicka - przewodniczący Zjazdu Delegatów

Kol. Marku, z tego co mi wiadomo zarządów wojewódzkich na dzień dzisiejszy w ZZ Florian jest 16. Skąd ta informacja o 15?
Również co stało się z postem dotyczącym spotkania z OPZZ z dnia 30 listopada? Dlaczego zniknęło z fanpage OPZZ? Możesz coś powiedzieć w tym temacie?

Offline MarekKicka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 14, 2023, 09:09:14 »
Odpowiedz jest w statucie. Moim zdaniem powstały Nowy ZT w woj. opolskim w ilości ok. 13 członków(jeden ZT na terenie województwa) nie jest organizacją szczebla wojewódzkiego. ZW jest 15. Serdecznie pozdrawiam Marek Kicka.
P.S. par 19 lit e. par 20 ust 1 pkt.2. Statutu. Pozostawiam decyzję w tej sprawie do rozstrzygnięcia przez najwyższe organy związku, Zjazd Nadzwyczajny. Jak zdecyduje tak będzie.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 14, 2023, 12:51:33 »
Odpowiedz jest w statucie. Moim zdaniem powstały Nowy ZT w woj. opolskim w ilości ok. 13 członków(jeden ZT na terenie województwa) nie jest organizacją szczebla wojewódzkiego. ZW jest 15. Serdecznie pozdrawiam Marek Kicka.
P.S. par 19 lit e. par 20 ust 1 pkt.2. Statutu. Pozostawiam decyzję w tej sprawie do rozstrzygnięcia przez najwyższe organy związku, Zjazd Nadzwyczajny. Jak zdecyduje tak będzie.
Jesteś Kolego w błędzie.  Powołując nowy stary organ związkowy nie ma zapisu aby to było niezwłocznie 5.7.9 zarządów terenowych. W każdym województwie zawsze powoływano Zarząd Wojewódzki tam gdzie powstawał i tam jest jego siedzibą a w dalszej kolejności był to Zarząd Terenowy w pobliskiej KP/KM.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 14, 2023, 13:51:54 »
Jesteś w błędzie. W 2022 roku nie odbyły się wybory do ZT oraz nie było woj. Konferencji delegatów. W  km psp Opole gdzie jest  ZW nie ma organizacji związkowej.  Tam gdzie miała być też nikt się nie przyznaje. Organizacja wojewódzka jest organizacją międzyzakładową czyli musi zrzeszać co najmniej dwie. Musi się odbyć Woj. Konferencja Delegatów  aby wybrać Przew. ZW. Tego nie było. Reaktywacja nie ma miejsca bo nie były przeprowadzone wybory jak powyżej. Siedziba po prostu nie została wykreślona na czas. Nie można powoływać się na siedzibę która nie istnieje zgodnie z faktami. Dla mnie te wybory są dente od samego początku i moim zdaniem ktoś powinien tym się zająć na zewnatrz. Zgodnie ze statutem zjazd nadzwyczajny powinien się odbyć cz to poprzez organizację przez prezydium czy też przez KKR. Przecież  obecna władza  ma  większość delegatów ,więc czego tu się obawiać.  Zrobić zjazd ,obalić argumenty wnioskujących i dalej robić swoje. Chyba że mają coś  do ukrycia i boją się konfrontacji?

Offline MarekKicka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 14, 2023, 14:02:50 »
Organizacji Wojewódzkich Naszego Związku jest 15. To jest fakt. Czas płynie.
Pozdrawiam Marek Kicka przewodniczący Zjazdu Delegatów.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 14, 2023, 17:53:54 »
Ja tam slyszalem, że stare leniwe kocury, które były od lat oddelegowane nie chcą wracać do normalnej, uczciwej służby. To jest podobno kwintesencja całej sprawy, ale ja nie jestem w żadnym związku i tylko piszę co wróbelki ćwierkają, chociaż teraz to raczej sikorki.

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 14, 2023, 19:42:51 »
Jak nie jesteś w związku to po co piszesz o ntemacie o którym nie masz pojecia. Coś  tam słyszałeś  to podaj przykłady kto z byłych oddelegowanych chce dorwać się do władzy.  Jak pamiętam  ilosć oddelegowań we Florianie była znikoma a te leniwe koty były  by bardzo głupie  jakby chciały  wejść  do tego bajzlu. Dlatego jak nie masz konkretu to nie pisz głupot i przestań judzić.  Chyba masz problem ze sobą. Tak nie znajdziesz poklasku. W mediach w których cenią sobie wiarygodność roboty byś nie dostał.

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 16, 2023, 10:40:38 »
Ze wzglądu na dezinformację na Facebooku Zarządu Krajowego publikujemy link do wyników ankiety dotyczącej sytuacji w ZZS Florian.
https://forms.gle/XEUqCPgpLZTfyQNE8

Jednocześnie trzeba podkreślić, że anonimowe tzw centrum analiz ZK nie jest podmiotem Związku, który może zakazywać działalności podmiotom posiadającym osobowość prawną ;-).
Wbrew pozorom post Zarządu Krajowego obnaża prawdziwą twarz obecnego kierownicrwa Związku - zakaz krytyki i samodzielnego działania lub myślenia 😉

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 16, 2023, 13:15:36 »
Ze wzglądu na dezinformację na Facebooku Zarządu Krajowego publikujemy link do wyników ankiety dotyczącej sytuacji w ZZS Florian.
https://forms.gle/XEUqCPgpLZTfyQNE8

Jednocześnie trzeba podkreślić, że anonimowe tzw centrum analiz ZK nie jest podmiotem Związku, który może zakazywać działalności podmiotom posiadającym osobowość prawną ;-).
Wbrew pozorom post Zarządu Krajowego obnaża prawdziwą twarz obecnego kierownicrwa Związku - zakaz krytyki i samodzielnego działania lub myślenia 😉
Myślisz że było zainteresowanie ankietą?  Jestem przekonany a i mam wiedzę że wynik został przekłamany...dlaczego?  A dlatego że Waszych 200 emerytów podpisało tak jak chciało Porozumienie..

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 16, 2023, 13:24:59 »
Myślisz że było zainteresowanie ankietą?  Jestem przekonany a i mam wiedzę że wynik został przekłamany...dlaczego?  A dlatego że Waszych 200 emerytów podpisało tak jak chciało Porozumienie..
Było zainteresowanie bo ponad 1 000 odpowiedzi się pojawiło.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 16, 2023, 17:48:09 »
Fajnie, że w grupie aktywny jest Siusiek, to może się w końcu dowiemy:
1. Dlaczego Przewodniczący i jego ekipa 😅 nie zwołują Zjazdu Krajowego?
2. Jakim cudem kilkanaście osób w woj. opolskim rzekomo założyło Zarząd Terenowy dwa dni przed wpływem wniosku o zjazd krajowy i od razu ten jeden zarząd (o ile istnieje) stał się zarządem wojewódzkim? Wg jakiego prawa jeden ZT od razu uzyskuje prawa organizacji międzyzakładowej? Takie szycie bardzo grubymi nićmi na pewno wyjdzie. Szkoda tylko tego chłopaka z Opola, który został w to wmanipulowany.
3. Ilu emerytów rządzi całymi województwami w ekipie Przewodniczącego Kunka? Bo na moje oko mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie to województwa zarządzane wprost przez emerytów, w kolejnych 2-3 wojwództwach też schyłek? Zobaczymy kto jeszcze dołączy do emerytów na tych funkcjach do lutego 2024 😅 Dla przykładu w Porozumieniu nie ma na funkcji Przewodniczącego żadnego emeryta.
4. Ile ankiet przez rok funkcjonowania przeprowadziło Centrum Analiz ZK? Ile z nich dotyczyło rzeczywistych problemów strażaków lub kierunków działania? Ja sobie przypomniałem tylko jedną - na KG zrobioną już po napisaniu tego kontrowersyjnego pisma🤣
5. Ile osób liczy tak szumnie nazwane Centrum Analiz ZK?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 16, 2023, 18:35:25 »
3. Ilu emerytów rządzi całymi województwami w ekipie Przewodniczącego Kunka? Bo na moje oko mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie to województwa zarządzane wprost przez emerytów, w kolejnych 2-3 wojwództwach też schyłek? Zobaczymy kto jeszcze dołączy do emerytów na tych funkcjach do lutego 2024 😅 Dla przykładu w Porozumieniu nie ma na funkcji Przewodniczącego żadnego emeryta.
ZZeS Florian czyli Związek Zawodowy emerytów Strażackich Florian  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2023, 20:58:40 »
Poznałem obecnego szefa Śląskiego Zarządu Wojewódzkiego blisko 20 lat i to charakterny gość... Więc macie przechlapane...
https://www.facebook.com/100086500547000/posts/pfbid02vGccrikhcernCaypC8kB9b8EVBySpnVWZX91TjjtAGr8wiR7epGqw3DfEoecsqiql/
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline fajermarek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 06, 2024, 19:59:53 »
Panie i Panowie, koniec inicjatywy...  ^_^

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 06, 2024, 21:33:59 »
Panie i Panowie, koniec inicjatywy...  ^_^
Piszesz niesprawdzone i kłamliwe informacje! Sprawdzałem u źródła nic takiego nie ma miejsca, polecam zmienić informatora  -_-

A w ogóle to słyszałem, że Prezydium ZK nie odpowiada na pisemne pytania Inicjatywy... :kwit:
Jedno jest bardzo interesujące - o finanse ZK - a pytanie padło również na zebraniu 4 grudnia i do tej pory nie udzielono odpowiedzi o stan finansowy na dany dzień. A jak dobrze wiadomo finansowanie powinno być transparentne dla członków :straz:
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2024, 10:00:03 wysłana przez BOTmod »

Offline fajermarek998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 07, 2024, 19:58:55 »
Nie będę się wykłócał, czas pokaże jak będzie. Może Prezydium ZK nie odpowiada na pytania bo inicjatywa nie jest godna tej odpowiedzi... W moim odczuciu to taki "twór" w czymś co już istnieje, żeby nie powiedzieć nowotwór (czyt. rak).  :huh:

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 08, 2024, 08:51:41 »
  :tuba::szalony: No i czas pokazał jak członkowie Prezydium ZK ZZS "Florian" reprezentują swoich członków związku!
https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/transmisje.xsp?unid=CEA6F080A2B62B5BC1258AB6003D475E#
3 godziny 7 min - wypowiedź P. z Prezydium ZK...
Warto poświęcić czas i oglądnąć. Może dlatego powstała Inicjatywa aby takich sytuacji unikać...
Może ten "twór" o którym mówisz to właśnie obecne Prezydium.