Służba > Związki Zawodowe

Problemy ZZS FLORIAN?

<< < (23/23)

Pismak02:

--- Cytat: SIUSIEK w Marzec 17, 2024, 18:33:00 ---A czy Ty Kolego w poprzednim zestawie ZK nie jeździłeś podobnie? Szczerze to całe prezydium za KO jeździło podobnie.

--- Koniec cytatu ---
Jakież to trudne wyliczyć ile będą kosztowały takie wypady na Śląsk :fiuu: :fiuu: :fiuu:
A poza tym ja nie pamiętam aby za KO- jak to nazywasz- były prowadzone właśnie takie wypady :ulan: nawet bym to określił najeźdźcze :rofl:
Ale coś mi się kroi w myślach - może przypomnisz - w 2012 albo coś w tych okolicach czyżby to nie WY pisaliście już do ZT ( jak mnie pamięć nie myli...) i co pisaliście wtedy? Jakaś taka akcja chyba już miała miejsce. Ale mogę się mylić także proszę o przypomnienie.
A co to za newsy na fb ?
cyt. Spotkanie 🤝🤝🤝członków
Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych woj. Lubelskiego
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych 🐣🥚🌿🔫🕯.
✅️W spotkaniu uczestniczył między innymi Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie st. bryg. Zenon PISIEWICZ 👨‍🚒oraz Przewodniczący Zarządu Krajowego ZZS FLORIAN Łukasz Kunek 👨‍🚒.
✅️Wojewódzkie struktury ZZS FLORIAN reprezentowali: Przewodniczący Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego Waldek Bałkowiec oraz Członkowie Prezydium LZW ZZS Florian wraz z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych.
✅️Obecnością zaszczycili nas także Członkowie Prezydium Zarzadu Krajowego ZZS FLORIAN, przedstawiciele Zarządów Wojewódzkich z: Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski a także Członkowie Związków Zawodowych działający w: Policji, Straży Granicznej, Służby Celno Skarbowej oraz Służby Więziennej woj. Lubelskiego.- koniec cyt.
Taka sugestia- czyżby członkowie Prezydium ZK należeli do struktur organizacyjnych Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych woj. Lubelskiego? Reprezentowanie przez Przewodniczącego ZK - zrozumiałe- ale reszta :pyt: :gwiazdki:
Siusiek umiesz liczyć czy dalej ja mam przedstawiać koszt Waszej krucjaty na Śląsk?
Coś mi się zdaje, że duuuużo osób czeka na te wyliczenia z Twojej strony...i to nie tylko ze Śląska
Tylko nie zapomnij odpowiedzieć - tak jak masz słabą pamięć do przesłanych do Prezydium pism :kwit: od grudnia 2023 roku.
Albo są to tak ciężkie pytania, że konsultujesz je z kancelarią prawną  :rofl:
A co do finansów za KO - podobno pozostawili 800 000 złotych na koncie ZK....Ciekawe ile zostało :cooo:

Eqinox:
@SIUSIEK nie dość, że facebook się wam popsuł i zamiast informacje dla członków o waszej działalności wrzucać to zrobił sie baner KGPSP to jeszcze strona wam padła :rofl:

Pismak02:

--- Cytat: Eqinox w Kwiecień 27, 2024, 08:09:35 ---@SIUSIEK nie dość, że facebook się wam popsuł i zamiast informacje dla członków o waszej działalności wrzucać to zrobił sie baner KGPSP to jeszcze strona wam padła :rofl:

--- Koniec cytatu ---
Nie mogła przyjąć tak potężnego tłumaczenia dlaczego zaopiniowali pozytywnie dodatek stażowy!!! :szalony:
Pewnie wprowadzili nazwiska nowych członków Prezydium ZK i padło :fiuu: :fiuu: :fiuu:
Nawet nie ma komunikatu z ostatniego posiedzenia ZK :mail: :gitara: :gitara: :gitara:
Kunek i reszta żyją już długim weekendem :rofl: :rofl: :rofl:

Eqinox:

--- Cytat: Pismak02 w Kwiecień 27, 2024, 14:12:30 ---Nie mogła przyjąć tak potężnego tłumaczenia dlaczego zaopiniowali pozytywnie dodatek stażowy!!! :szalony:
Pewnie wprowadzili nazwiska nowych członków Prezydium ZK i padło :fiuu: :fiuu: :fiuu:
Nawet nie ma komunikatu z ostatniego posiedzenia ZK :mail: :gitara: :gitara: :gitara:
Kunek i reszta żyją już długim weekendem :rofl: :rofl: :rofl:

--- Koniec cytatu ---
No właśnie czy ZZS Florian się wstydzi własnych posiedzeń? Czemu nie publikuje chociażby zajawki... 

RABONA:
Wstydzi się ponieważ sprzedali swoich członków. Właściwie się nie wstydzi bo mają wszystkich w głęboko w d..... Teraz najważniejsze są rozmiary koszulek na turniej. Och ten wspaniały powiew świeżości w ZK.   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej