Służba > Związki Zawodowe

Problemy ZZS FLORIAN?

(1/23) > >>

Eqinox:
W ostatnim czasie dochodzą mnie informacje i autorytarnym i poza statutowym sposobie zarządzania Zarządem Krajowym...  Może ktoś uchyli rąbka tajeminicy co się dzieje skoro miało być tak dobrze za nowej władzy.

szampan:
Panie kolego karetki idą do kosza , jak to twierdził nasz najjaśniejszy cytuję " nie zatrzymasz pan tego projektu " , palenie głupa i temat zastępczy?

Eqinox:

--- Cytat: szampan w Sierpień 13, 2023, 11:24:18 ---Panie kolego karetki idą do kosza , jak to twierdził nasz najjaśniejszy cytuję " nie zatrzymasz pan tego projektu " , palenie głupa i temat zastępczy?

--- Koniec cytatu ---
To patrz temacie zastępczy na to  :wacko: :rofl: Co karetki mają do tego nie mam pojęcia ale ok  :straz:

Eqinox:
Kolejny nius z kategorii "to skomplikowane" w ZZS Florian otóż dzisiaj było spotkanie w MSWIA z ministrem i z tego co wieść niesie  szefostwa F nie było tam z powodu tego, że już nawet Federacja ma dość "swoich" współpracowników   :wacko: Wszystkie inne ZZ SM były  :wacko:

mpolskie:
Chciałbyś żeby utworzyć temat "Problemy S-ki" i wrzucić tam wszystkie POTWIERDZONE ciekawe sprawy? Wchodzenie w kompetencje Komendantów, obietnice stanowisk dla działaczy związkowych, sposób kierowania na szkoły - gdy KP/KM nie wykazuje strażaka na SPK/SPO bo nie chce go tam skierować, ale gość i tak dostaje miejsce bo Solidarność załatwiła mając w poważaniu zdanie Komendanta? Jak poseł na terenie mojego województwa wywalił z gabinetu działaczy Solidarności rekomendujących mu pewną osobę na komendanta, więc załatwiali sprawę w Warszawie - bo po trupach do celu? A to tylko rzeczy, o których mówią praktycznie wszyscy, bez smaczków, których publicznie wstyd napisać.
Wiesz dlaczego nie masz tutaj odzewu jaki sobie planowałeś? Bo trzeźwo myślący ludzie widzą, że to próba uciszenia głosu, który zwraca uwagę na realne problemy w służbie. Jak tam Wasze statystyki w naszym województwie? Nie spadła ostatnio liczba członków? Bo we Florianie urosła i to kosztem S. Bez żadnych obietnic, nagonki itp - ludzie widząc co robimy sami chcieli się przyłączyć. Spytałem wprost, dlaczego "zmieniacie stronę" - "Bo mamy dosyć tego co wyprawia Solidarność u nas i na szczeblu krajowym".
Każdy dobrze wie kiedy Florian zaczął być "niemile" widziany - od momentu pisma w sprawie bunkrów. Pierwsze tak jasne i publiczne obnażenie niekompetencji i problemów - ludzie się tego domagali, każdy wiedział że nie powinniśmy się za to brać, więc F zareagował zamiast udawać że jest super. Czas pokazał, że nie było tak różowo i mieliśmy dużo racji. I F będzie reagował, choćbyś nie wiem ile tematów założył i sam sobie w nich odpisywał.
Jeśli wewnętrzne problemy faktycznie są - uwierz mi, jest u nas tylu kompetentnych i zdeterminowanych do działania członków, dla których nadrzędnym celem jest poprawa warunków w służbie i walka o funkcjonariuszy w każdym aspekcie służby, że z pewnością je rozwiążą bez potrzeby populistycznych tematów na forum. Bez odbioru, baw się dobrze w tej forumowej piaskownicy, przynajmniej nastrój ludziom podnosisz 😄🔥 Cokolwiek byś nie napisał to był mój pierwszy i ostatni post w tym temacie, swoje prywatne zdanie przekazałem i nie dam się wciągnąć w dyskusję - a jeśli tak interesują Cię rzekome problemy F to się zapisz i je rozwiąż, a jak nie to zajmij się problemami swojej organizacji. O Tobie już nie powinni mówić oficer ds. propagandy, tylko generał, na takie wyżyny się wznosisz 😂

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej