Autor Wątek: Podwyżki 2024  (Przeczytany 883680 razy)


Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #876 dnia: Grudzień 29, 2023, 16:23:58 »
To info już jest wyżej

Offline Tomala7777

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 497
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #877 dnia: Grudzień 29, 2023, 16:50:18 »
Prezydent rozwalił system :fiuu: :fiuu: :fiuu:

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 469
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #878 dnia: Grudzień 29, 2023, 17:39:25 »
Prezydent rozwalił system :fiuu: :fiuu: :fiuu:
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #879 dnia: Grudzień 29, 2023, 17:48:13 »
I cyk nadchodzi największa fala odjęć  :fiuu: chyba nawet Eqinox mówił że jak dadzą 20 % podwyki od stycznia plus waloryzacja to idzie na emke  :rofl:
Widzisz i dalej nie kumasz  :wacko:
Podwyżka od stycznia trafi tam gdzie wskaźnik oparty jest o kwotę bazową (w formie indywidualnej) czyli wg tabelki sprzed kilku postów np. 3 grupa 630 zł +wysługa. Natomiast przypomianm, że w ustawie okołobudżetowej dalej są zapisy od marca wiec reszta kwoty będzie kiedy indziej... I zapewne inaczej jeśli ustawa wejdzie w tej formie jak projekt wygląda.
https://wiadomosci.wp.pl/pierwsze-weto-prezydenta-andrzej-duda-oglosil-decyzje-6976911861455360a
Podwyżka od stycznia  :wacko:
A to tu tak zostawiam bo jeden ZZ się strasznie pucuje na facebooku, że jakimś marszem załatwił podwyżki od stycznia  :rofl: Otóż NIE Panowie wam to się nawet na komisję spraw wewnętrznych i administracji nie chce pojechać (była wczoraj popołudniu)  :wacko: Podwyżki od stycznia to efekt WETA co napisałem 23 grudnia o 17:25
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pawel1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #880 dnia: Grudzień 29, 2023, 18:43:35 »
I 15plus również wtedy od stycznia wzrośnie. Tylko nie wiadomo jak z różnica do średniej. Czy to będzie wlasnie ta jedna piąta od marca do grudnia. Trzeba poczekać na rozwój sytuacji. I pytanie jeszcze o włączenie jednej piątek z tego roku do styczniowej pensji. Mówiło się o wzroście 0.06 kwoty bazowej. Rozporządzeń póki co nie ma. Okaże się we wtorek że pensja z trzech przelewów w moim przypadku zmieni się na dwa przelewy.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #881 dnia: Grudzień 30, 2023, 07:21:10 »
I cyk nadchodzi największa fala odjęć  :fiuu: chyba nawet Eqinox mówił że jak dadzą 20 % podwyki od stycznia plus waloryzacja to idzie na emke  :rofl:
Widzisz i dalej nie kumasz  :wacko:
Podwyżka od stycznia trafi tam gdzie wskaźnik oparty jest o kwotę bazową (w formie indywidualnej) czyli wg tabelki sprzed kilku postów np. 3 grupa 630 zł +wysługa. Natomiast przypomianm, że w ustawie okołobudżetowej dalej są zapisy od marca wiec reszta kwoty będzie kiedy indziej... I zapewne inaczej jeśli ustawa wejdzie w tej formie jak projekt wygląda.
https://wiadomosci.wp.pl/pierwsze-weto-prezydenta-andrzej-duda-oglosil-decyzje-6976911861455360a
Podwyżka od stycznia  :wacko:
A to tu tak zostawiam bo jeden ZZ się strasznie pucuje na facebooku, że jakimś marszem załatwił podwyżki od stycznia  :rofl: Otóż NIE Panowie wam to się nawet na komisję spraw wewnętrznych i administracji nie chce pojechać (była wczoraj popołudniu)  :wacko: Podwyżki od stycznia to efekt WETA co napisałem 23 grudnia o 17:25
 
Ładnie manipulujesz słowami że niby Ska uczyniła cuda. :fiuu:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 30, 2023, 10:27:07 »
Ładnie manipulujesz słowami że niby Ska uczyniła cuda. :fiuu:
Broń Boże tym razem żadnej manipulacji piszę wprost i się nabijam z dwóch rzeczy w wykonaniu twoich ulubieńców z ZK:
1. „Podwyżki dla służb mundurowych nastąpią w takiej samej formule, jak podwyżki dla całej sfery budżetowej, czyli od 1 stycznia 2024 r." i to zasługa marszu  :rofl: Głupszy komentarz zamieścili tylko Wasi Koledzy z Federacji SM a dokładniej SW którzy uznali, że załatwili to listami do Premiera na ale skoro uważacie, że tak się weto Prezydenta ogarnia to Brawo Wy...
2. Wielki sukces założenie nowej organizacji (każda nowa organizacja niezależnie od barw jest sukcesem bo rośnie świadomość) ale kim trzeba być aby całe Prezydium ZK pojechało na delegację gdzie w Małopolskę (źródło facebook:"czego dowodem jest obecność całego Prezydium na zebraniu założycielskim") w dniu kiedy obraduje Komisja Spraw Wewnętrznych i Administracji w temacie podwyżek dla strażaków  :szalony: Dla mnie to takie olanie tematu ogólnokrajowego a skupienie się na wewnętrznym konflikcie w imię czego  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 30, 2023, 11:21:49 »
Panie i Panowie,
wychodzi, że Zer wyda trochę więcej - jakieś 400 mln rocznie.
Przy skali wzrostu budżetu jest to do przełknięcia, a  myślą że p Prezydentowi na nosie zagrali 😒.
Pozostający w służbie nic nie zyskują i nie tracą. I tak nie będzie wyrównania 1/5 bo to było za dwa pierwsze miesiące 2023
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2023, 12:08:09 wysłana przez radca »

Offline Wróżbita

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #884 dnia: Grudzień 30, 2023, 14:09:08 »
Panie i Panowie,
wychodzi, że Zer wyda trochę więcej - jakieś 400 mln rocznie.
Przy skali wzrostu budżetu jest to do przełknięcia, a  myślą że p Prezydentowi na nosie zagrali 😒.
Pozostający w służbie nic nie zyskują i nie tracą. I tak nie będzie wyrównania 1/5 bo to było za dwa pierwsze miesiące 2023
Skąd te wyliczenia 400mln ?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 30, 2023, 14:25:00 »
Skąd te wyliczenia 400mln ?
Myślę, że informacja jeśli jest wiarygodna może pochodzić tylko z jednego źródła czyli z niedawnej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych  (przez nieobecność na której Prezydium ZK wyłączyło komentarze na swoim Facebooku  :rofl: :rofl: )
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 30, 2023, 14:50:07 »
Skąd te wyliczenia 400mln ?
Myślę, że informacja jeśli jest wiarygodna może pochodzić tylko z jednego źródła czyli z niedawnej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych  (przez nieobecność na której Prezydium ZK wyłączyło komentarze na swoim Facebooku  :rofl: :rofl: )
Myślę że brednie które tu zamieszczasz wkrótce się skończą wraz z Twoim odejściem. Data może być łączona z wieloma tego typu odejściami. Zresztą zdziwisz się pewnymi decyzjami.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 30, 2023, 14:52:17 »
Myślę że brednie które tu zamieszczasz wkrótce się skończą wraz z Twoim odejściem. Data może być łączona z wieloma tego typu odejściami. Zresztą zdziwisz się pewnymi decyzjami.
Ja się nigdzie nie wybieram...  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.466
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 30, 2023, 17:16:36 »
Myśleliście może żeby się ze sobą spiknąć bo ewidentnie ciągnie was ku sobie. W obecnych czasach możecie się ujawnić, nikt nie będzie was piętnował i palcami wytykał.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 30, 2023, 17:38:01 »
Myśleliście może żeby się ze sobą spiknąć bo ewidentnie ciągnie was ku sobie. W obecnych czasach możecie się ujawnić, nikt nie będzie was piętnował i palcami wytykał.
Sprawdź gościa bliżej masz :wacko:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 30, 2023, 17:41:45 »
Myśleliście może żeby się ze sobą spiknąć bo ewidentnie ciągnie was ku sobie. W obecnych czasach możecie się ujawnić, nikt nie będzie was piętnował i palcami wytykał.
Sprawdź gościa bliżej masz :wacko:
Nie jestem dla Cb gościem. A nick typu zaczynający się na E delikatnie mnie irytuje.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 30, 2023, 17:49:33 »
No widzisz a mnie twój bawi... Żeby było w temacie to synonim małej "podwyżki" :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 30, 2023, 20:32:53 »
No widzisz a mnie twój bawi... Żeby było w temacie to synonim małej "podwyżki" :rofl:
Jesteś w bardzo wielkim błędzie..Według tabeli nawet tam się nie mieszczę.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 30, 2023, 20:41:07 »
Jesteś w bardzo wielkim błędzie..Według tabeli nawet tam się nie mieszczę.
Kujawsko Pomorski wojownik który blokuje dyskusje we własnym związku ale wstyd!
Na twojej grupie to przeciętna podwyżka jest... Kolego aspirancie...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 30, 2023, 22:43:27 »
Co do 400 mln to taka moja symulacyjna. Czy trafna zobaczymy :)
Jedno uproszczenie przyjąłem nie rozróżniałem ZeR i wojskowego.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #895 dnia: Styczeń 01, 2024, 12:49:00 »
Jak podwyżka będzie od stycznia to pisze raport odchodzę w lutym z tego co mam, nikogo nie będę się prosił o dodatek, i  tak będę miał tyle ile chciałem.
Za piękne żeby było prawdziwe w styczniu coś wymyślą zęby podwyżka była od marca.

Offline podoficer33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #896 dnia: Styczeń 01, 2024, 13:16:56 »
Witam, pytanko jeżeli podwyżka ma obowiązywać od 1 stycznia czy będzie brana pod uwagę dla odchodzących na emeryturę w miesiącu stycznia. ?

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #897 dnia: Styczeń 01, 2024, 13:21:45 »
A jak myślisz?

Offline GordonShumway

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #898 dnia: Styczeń 01, 2024, 13:43:09 »
Jak podwyżka będzie od stycznia to pisze raport odchodzę w lutym z tego co mam, nikogo nie będę się prosił o dodatek, i  tak będę miał tyle ile chciałem.
Za piękne żeby było prawdziwe w styczniu coś wymyślą zęby podwyżka była od marca.
Jak napiszesz w styczniu raport, to sobie odejdziesz na koniec marca, czyli bez rewaloryzacji.

Offline bombaj998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 374
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #899 dnia: Styczeń 01, 2024, 13:47:58 »
Bywały przypadki ze dzisiaj pisali raport a jutro na emeryturze byli 🙂...