Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Praca w sobotę

(1/2) > >>

Skyo:
Witam. Jestem na stażu, póki co 8h, docelowo podział bojowy. Pracuję od pon-pt, natomiast co jeśli z powodu jakiegoś wydarzenia komenda nakazuje, rozkazuje, prosi (jak zwał tak zwał) aby stawić się w sobotę. Ten dzień liczony jest jako nadgodziny czy z racji że stazysta to można mu tam kazać bo i tak za bardzo stawiać się nie może.

pawel1993:
A to na zawody w sobotę czy niedzielę to jeżdżą sami stażyści, że niby ich się wykorzystuje? Wszyscy jeżdżą. Po prostu nadgodziny i już. A nie ze stażysta to niewolnik.

Eqinox:

--- Cytat: Skyo w Czerwiec 13, 2023, 22:04:06 ---Witam. Jestem na stażu, póki co 8h, docelowo podział bojowy. Pracuję od pon-pt, natomiast co jeśli z powodu jakiegoś wydarzenia komenda nakazuje, rozkazuje, prosi (jak zwał tak zwał) aby stawić się w sobotę. Ten dzień liczony jest jako nadgodziny czy z racji że stazysta to można mu tam kazać bo i tak za bardzo stawiać się nie może.

--- Koniec cytatu ---
Zostałeś przyjęty na etat w systemie zmianowym? Bo jeśli tak kolego to nie ma ma dla ciebie pon-pt. równie dobrze można ci planować np. sob. - nd. potem wt. - sr. potem pt. - sob. i tak wkoło... 

Skyo:

--- Cytat: Eqinox w Czerwiec 14, 2023, 18:01:03 ---Zostałeś przyjęty na etat w systemie zmianowym? Bo jeśli tak kolego to nie ma ma dla ciebie pon-pt. równie dobrze można ci planować np. sob. - nd. potem wt. - sr. potem pt. - sob. i tak wkoło... 

--- Koniec cytatu ---
Docelowo ma być etat zmianowy, ale do czasu pójścia na szkołe jestem od pon-pt na 8h, tak jak biurowi


--- Cytat: deejayslonio w Czerwiec 14, 2023, 08:20:13 ---Napisz która Komenda i ewentualnie jednostka - żeby kadra mogła od razu przy pierwszych opiniowaniach zwrócić na Ciebie uwagę.

--- Koniec cytatu ---
A, czyli wg Ciebie jako stażysta całe życie mam podporządkować pracy? Gratuluje myślenia


--- Cytat: pawel1993 w Czerwiec 14, 2023, 13:19:59 ---A to na zawody w sobotę czy niedzielę to jeżdżą sami stażyści, że niby ich się wykorzystuje? Wszyscy jeżdżą. Po prostu nadgodziny i już. A nie ze stażysta to niewolnik.

--- Koniec cytatu ---
Nigdzie nie napisałem że tylko stażystów się wykorzystuje, natomiast tutaj jest trochę inna sytuacja, bo chodzi bardziej o obsługiwanie na takich zawodach anizeli branie udziału w nich

Eqinox:
@skyo to nie jest tak jak Ci się wydaje ponieważ jeśli masz zakres czynności to zerknij co tam jest napisane i jeśli etat docelowy np. st. rat. to masz kolego harmonogram zmianowy i naprawdę dowódca JRG ma duża dowolność w planowaniu twojego czasu służby.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej