Rozwój osobisty i zawodowy > Kto pyta, ten... liczy na odpowiedź

Sprzęt łączności na terenie Warszawy.

(1/1)

Dorian Koszalin 112:
Mam małe pytanie ale chyba dość szerokie,a mianowicie jaki sprzęt byłby dobry i w miarę tani do pracy na terenie Warszawy (będąc w OSP nasłuchując PSP w czasie wolnym w domu).

Chodzi mi dokładnie o radiotelefony typu Baofang UV-82,UV-5R itp. ,jakie modele by się sprawdziły do odczytu siedmiocyfrowej częstotliwości oraz jakie anteny byłyby dobre do tego aby jakość zasięgu była jak najlepsza.

Pozdrawiam

rafal.bula:

--- Cytat: Dorian Koszalin 112 w Czerwiec 13, 2023, 20:06:00 ---Mam małe pytanie ale chyba dość szerokie,a mianowicie jaki sprzęt byłby dobry i w miarę tani do pracy na terenie Warszawy (będąc w OSP nasłuchując PSP w czasie wolnym w domu).

Chodzi mi dokładnie o radiotelefony typu Baofang UV-82,UV-5R itp. ,jakie modele by się sprawdziły do odczytu siedmiocyfrowej częstotliwości oraz jakie anteny byłyby dobre do tego aby jakość zasięgu była jak najlepsza.

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Oba wspomniane sprzęty to złom, siejący wszędzie wokół. Są wpisane przez UKE na listę wyrobów niezgodnych z wymaganiami zasadniczymi dyrektywy radiowej.

Swoją drogą i tak raczej nie słyszałyby Tetry, a Warszawa na tym pracuje.

madmax29:
Odpowiedzi nie na temat usuwam.  :straz:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej