Pożarnictwo > SK-CPR-CZK

Dyżurny Stanowiska Kierowania

(1/2) > >>

Wolekosp998:
Witam.

Mam pytanie - pełnię służbę w SKKP, ponad 3 lata służby, podoficer, obecne stanowisko młodszy ratownik(3 grupa uposażenia). Według załącznika nr. 3 odnośnie stanowisk w PSP wymagany staż dla DSK (6 grupa)to 5 lat, czy jest możliwość odstępstwa aby otrzymać ją wcześniej czy jestem "uwalony" na dwa lata ?

Eqinox:

--- Cytat: Wolekosp998 w Maj 14, 2023, 15:30:52 ---Witam.
Mam pytanie - pełnię służbę w SKKP, ponad 3 lata służby, podoficer, obecne stanowisko młodszy ratownik(3 grupa uposażenia). Według załącznika nr. 3 odnośnie stanowisk w PSP wymagany staż dla DSK (6 grupa)to 5 lat, czy jest możliwość odstępstwa aby otrzymać ją wcześniej czy jestem "uwalony" na dwa lata ?

--- Koniec cytatu ---
Mam spore wątpliwości czy powinieneś zajmować to stanowisko to raz (w sensie służby na SK) a dwa to szczerze i z całego serca ci życzę 6 grupy z 5 letnim stażem  :straz:

Wolekosp998:
Na SK służę na stałe prawie 1,5 roku, wcześniej ponad pół roku jako skoczek (gdzie właściwie przez ten czas byłem może 2 razy na podziale), przełożeni są zadowoleni z roboty jaką wykonuję to mimo małego stażu chyba nie jest tak źle 💪😂

Mroovka:
Niestety Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 lutego 2023 r. w sprawie stanowisk służbowych w  jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2023 r., poz. 466) nie przewiduje możliwości odstępstwa.
Musisz poczekać niestety, gdyż przy całej sympatii Twojego przełożonego do Ciebie, nie ma on podstaw do skrócenia czasookresu określonego w rozporządzeniu.

Wolekosp998:
Tak czułem 💪 trzeba się uzbroić w cierpliwość w takim razie 😁

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej