Służba > Gorące dyskusje strażaków

Banery MSWiA "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

(1/4) > >>

Feuerwehrmann:
Ktoś może wie, jaka idea przyświeca akcji z bannerami MSWiA, które docelowo mają ponoć zawisnąć na każdym naszym budynku? Czemu to ma służyć?

rafal.bula:
No bo społeczeństwo nie wie, że dbamy...

Feuerwehrmann:
No właśnie, czy społeczeństwo naprawdę jest tak tępe, że trzeba mu przypominać o co dbamy? Jaki był koszt produkcji tych propagandowych szmat? Czy naprawdę jest tak dobrze, że nie ma już na co wydawać pieniędzy? Chłopaki z PB chodzą w starych calisiach na głowie i gównie typu spartan na stopach, bo dla kwatermistrza cena czyni cuda, zazdrosnym okiem spoglądamy na ŚOI ochotników, a tu masz jeszcze klapsa w czoło, upiększ sobie strażnicę. Niby dążymy do standardów zachodnich, ale komuna w głowach.

Siedem:
Nic się nie zmieniło. Poprzednicy (partia) też nabijali swoim kieszenie. Ktoś ma władze i znajomych, którzy mają drukarnie.... pstryk w palce i znajomy odbija się od dna.

Mroovka:
Mamy kryzys, mamy oszczędzać media, zakupy ograniczyć do niezbędnego minimum. Nie wiemy w komendach na terenie kraju, jak dotrwamy do końca roku.
Ale "góra" nie widzi żadnego problemu w tym, żeby generować koszty związane ze zużyciem przez komendy powiatowe i miejskie paliwa na odbiór wspomnianych wyżej banerów z KW.
 :wall:  :wall:  :wall:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej