Służba > Forum ochotników

Problem z zakupem i przeniesieniem auta w SWD

<< < (4/4)

rocky323:
No to niech nie wprowadzają. PSP będzie więcej jeździć.  :rofl: Ostatnio wielkie zdziwienie ze 4 jednostki po kolei nie wyjechały do wypadku 25 km od JRG i JRG pierwsze dojechało i „jak to”

Radhezz:
Od zawsze mnie to fascynuje - mimo względnego postępu poprzez wprowadzenie opinii technicznej dla aut nie starszych nie 25 lat (w tym roku granicznym rokiem jest 1998), dlaczego dalej góra uważa, że dobrym pomysłem jest wogóle blokowanie wymiany aut starszych? 30-letni Mercedes, MAN czy Steyr i tak jest lepszy od 40-letniego Stara czy Jelcza...

młody13:

--- Cytat: Radhezz w Luty 26, 2023, 09:37:21 ---Od zawsze mnie to fascynuje - mimo względnego postępu poprzez wprowadzenie opinii technicznej dla aut nie starszych nie 25 lat (w tym roku granicznym rokiem jest 1998), dlaczego dalej góra uważa, że dobrym pomysłem jest wogóle blokowanie wymiany aut starszych? 30-letni Mercedes, MAN czy Steyr i tak jest lepszy od 40-letniego Stara czy Jelcza...

--- Koniec cytatu ---
Wystarczyło by pojeździć jednym i drugim uruchomić w trakcie działań . Postawić jeden obok drugiego żeby stwierdzić co jest lepsze a co gorsze. Szkoda  :-\ Zapowiada się, że biedniejsze OSP już nie będą miały czym jeździć  :huh:

krown:
Posiada ktoś skan tego pisma KG PSP z dnia 7.02.2023 roku który reguluje sprawy wycofywania i wprowadzania pojazdów do podziału bojowego i mógłby podesłać ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej