Autor Wątek: Nowa strażnica dla JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra.  (Przeczytany 1475 razy)

Offline Yanec_BW

  • Yanec_BW
  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Od paru lat budowana jest nowa strażnica dla JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra. Oznacza to, że strażacy z JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i kadra z KM PSP Jelenia Góra przeprowadzi się ze śródmieścia do Cieplic, a strażacy z JRG PSP Nr 2 Jelenia Góra przeprowadzą się z zajezdni autobusowej MZK Jelenia Góra na śródmieście. Spowoduje to zmianę rejonów operacyjnych. Dokładniej JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra przejmie rejon operacyjny JRG PSP Nr 2 Jelenia Góra, a JRG PSP Nr 2 Jelenia Góra przejmie rejon operacyjny JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra. Dotychczas strażacy z JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra ochraniali miasto Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, gminie Janowice Wielkie, gminie Jeżów Sudecki i gminie Mysłakowice, a strażacy z JRG PSP Nr 2 Jelenia Góra ochraniali miasto Jelenia Góra, Piechowice i Szklarska Poręba oraz gminy Podgórzyn i Stara Kamienica. Teraz będzie na odwrót po przeprowadzce z JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra w rejon operacyjny JRG PSP Nr 2 Jelenia Góra.

Wiąże się to z tym, że dla strażaków z obu JRG PSP zacznie się wszystko od nowa, czyli rozpoznawanie swojego rejonu operacyjnego na nowo.

Co do wyposażenia nowej strażnicy w sprzęt JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra to będzie wyglądać następująco:

GBARt 2,5/24 Mercedes- Benz Atego 1325 AF 4x4 (zabudowa miejska)
GBA 2,5/24 Mercedes-Benz Atego 1325 AF 4x4 (zabudowa leśna)
GCBA 4/32 Jelcz P442DS 010M lub GCBA 6/32 Jelcz 325 (004)
GCBM 18/8 Jelcz C417K
SD-37 Jelcz 415
SRw Star 266
SW-3000/110 Star 266

Co do sprzętu KM PSP Jelenia Góra to nic mi nie wiadomo, ale postaram się dowiedzieć bliższych informacji.
Nigdy nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: Nowa strażnica dla JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2006, 12:07:56 »
no i co ? sorrki, ale nie bardzo rozumię o co chodzi :huh:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Nowa strażnica dla JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2006, 19:11:48 »
Ja tez jakoś nie bardzo wiem o co chodzi? Chciales nas tylko poinformować o tych zmianach? No cóż, dzieki, ale w żaden sposób mnie wpływa to na organizację KSRG w moim województwie  :mellow:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Nowa strażnica dla JRG PSP Nr 1 Jelenia Góra i KM PSP Jelenia Góra.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2006, 09:19:16 »
Nie rozumiecie, ponieważ nie pamiętacie usera o nicku sneycksneyck - dostał bana i powrócił pod innym nick'iem. Delikatnie gościu zwichrowany. Komisji raczej by nie przeszedł ;)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie