Autor Wątek: Zarobki  (Przeczytany 3196 razy)

Offline mateodaf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Zarobki
« dnia: Listopad 27, 2022, 21:03:22 »
Panowie pytanie ile teraz w PSP wynosi NETTO na rękę pensja strazaka i jaka będzie wynosiła po podwyżkach w 2023 i świeżo po kursie podstawowy ile jest teraz wynosi mieszkaniówka i po jakim stażu się ją dodaje i tak samo mundurowka ile wynosi na star i w służbie stałej pytam bo robię statystyki po między innymi służbami w MSWiA . Więc proszę o norlamnie odpowiedzi dziękuję

Offline EdenMike

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2022, 06:48:49 »
Dołączam się do pytania, chociaż widzę, że nie ma zainteresowania tematem. W internecie jest to wszystko tak opisane, że aż zagmatwane. Może ktoś podać konkrety?

Offline Yywicio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 146
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2022, 17:02:36 »
Poszukaj a znajdziesz.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2022, 22:46:18 wysłana przez Yywicio »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2022, 18:01:46 »
W ustawie o PSP jest wszystko napisane.
W ustawie? :rofl:
Dołączam się do pytania, chociaż widzę, że nie ma zainteresowania tematem. W internecie jest to wszystko tak opisane, że aż zagmatwane. Może ktoś podać konkrety?
Bo to jest zagmatwane i ma kilka zmiennych.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline EdenMike

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2022, 14:22:30 »
Poszukaj a znajdziesz.

Weź rozbieg… Wszystko można poszukać, więc może odrazu lepiej rozwiązać forum?

Bo to jest zagmatwane i ma kilka zmiennych.

Wiem, właśnie dlatego szukanie tych informacji w necie mija się z celem. myślałem, że zawodowi podzielą się taką informacją, ale widzę, że jest to temat tabu.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.323
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2022, 16:34:07 »
Wiem, właśnie dlatego szukanie tych informacji w necie mija się z celem. myślałem, że zawodowi podzielą się taką informacją, ale widzę, że jest to temat tabu.
Nie jest to temat tabu tylko to meczące, że co jakiś ktoś zadaje to pytanie. W przyszły roku będzie to około 4k zł na rękę.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mpolskie

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 349
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2022, 09:27:22 »
Tak jak wyżej, to nie jest temat tabu, tylko to naprawdę można znaleźć. Znajdź sobie rozp. w sprawie uposazenia strażaków PSP (+ rozp. zmieniające z aktualnymi dodatkami za stopień) i liczysz:
1.Znajdujesz grupę na której będziesz i mnożysz jej mnożnik z kwota bazowa (aktualnie jeszcze 1614,19zł), z tego dodatkowo procenty stażowego
2. Dodajesz dodatek służbowy (na start spodziewaj się 50zł)
3. Dodajesz dodatek za stopień.
I cyk - masz swoje uposażenie brutto.

Offline mateodaf

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2023, 16:01:38 »
Poszukaj a znajdziesz.

Weź rozbieg… Wszystko można poszukać, więc może odrazu lepiej rozwiązać forum?

Bo to jest zagmatwane i ma kilka zmiennych.

Wiem, właśnie dlatego szukanie tych informacji w necie mija się z celem. myślałem, że zawodowi podzielą się taką informacją, ale widzę, że jest to temat tabu.

Tak jak kolega pisze myslame że koledzy w służbie rocznej dwuletniej lub więcej dodadzą coś np mieszkaniówka jak wygląda czy np mundurowka jest pełna czy połowa w okresie stażu bo co instytucja to inaczej np służba więzienna ma przez okres dwóch pierwszych lato połowę wypłacana. I chciałem sobie zrobić porównania sluzb robią kawał roboty i nie są chyba doceniani wojsko ściemnia i jaka kasa np na wakacje dostają tyle powinna straż dostawać też.

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zarobki
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2024, 15:23:55 »
W sumie jak minimalna krajowa z roku na rok się zmienia, to takie zarobki starażaka też, czy nie bardzo?

_______________________________________
pyszne orzechy w czekoladzie w dobrej cenie - zobacz tu
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2024, 09:47:28 wysłana przez Pawello6 »