Autor Wątek: Defibrylator AED  (Przeczytany 2069 razy)

Offline mixxol1998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Defibrylator AED
« dnia: Listopad 25, 2022, 13:33:43 »
Witam serdecznie mam pytanie dot. Defibrylatora szukam już po wszystkich sklepach Defibrylator AED Philips FRX ale dostępność tego w ciągu kilku miesięcy jest równa zeru , czy ktoś ma może wiedzę gdzie mogę takowy pozyskać a może, ktoś by chciał pomóc przekonać mnie na inny defibrylator który byłby również super ale oczywiście z funkcją szkoleniową, oraz kluczem pediatrycznym pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Offline Peter

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
Odp: Defibrylator AED
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2022, 14:17:35 »
My w jednostce mamy urzadzenie iPAD SP1, ale spełnia Twoje wymagania tylko częściowo. Nie ma klucza pediatrycznego, ale zamiast tego przełącznik trybu normalnego/pediatrycznego (nie wymaga zmiany elektrod, chociaż są dedykowane pediatryczne). Rok temu stałem przed takim samym dylematem i problemem - żaden sklep nie miał dostępnego Philipsa, a też zależało mi na opcji szkoleniowej. To znaczy tylko jeden sklep (typowo pożarniczy) niby oferował Philipsa, ale jakoś ciężko mi było uwierzyć, że dostanę urządzenie na czas, gdy wszystkie inne sklepy informowały o braku dostępności. Skończyło się zakupem wspomnianego AED i osobnego defibrylatora szkoleniowego. Można zakupić urządzenie szkoleniowe, identycznie wyglądające jak iPAD SP1 - ja wybrałem inne, tańsze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2022, 14:20:48 wysłana przez Peter »

Offline katopo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 332
Odp: Defibrylator AED
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2022, 13:57:11 »
a dowiadywałeś się w aedmax24.pl o tego FRx

Offline mixxol1998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Defibrylator AED
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2022, 09:45:43 »
a dowiadywałeś się w aedmax24.pl o tego FRx


Tak minimum 2-3 miesiące oczekiwania.