Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Zatrudnienie a nabór

(1/2) > >>

Swiezak95:
Witam , orientuje się ktoś ile czasu od zakończenia naboru bądź od orzeczenia lekarskiego Komenda ma czasu na zatrudnienie ?
Z góry dzięki za podpowiedz .

Kapi937:
Jak będzie miejsce na szkole to Cie przyjmują, zazwyczaj do miesiąca przed pójściem na szkole. Czyli np mowia Ci ze za 4 miesiące jest miejsce na szkółce to możesz sobie przyjąć że za ok. 3 mogą Cię przyjąć

Swiezak95:
Ok , a jeżeli ja jestem w sytuacji takiej ze czekam od naboru już 4 miesiące , dalej nie mam info co i jak to np. Jak nie przyjmą nie do końca roku to nabór nie przepada tzn. Mogą mnie przyjąć po np 8 miesiącach od zakończenia naboru ?

Kamil194:
Nie przepada, mogą cie przyjąć, jak czekasz już 4 miesiące to pewnie za niedługo już się odezwa, ja w tamtym toku czekałem 4 miesięcy od orzeczenia komisji na zatrudnienie. Zatrudnili mnie tydzień przed kursem.

strazak ochotnik:
Przed covidem było tak, że musieli zatrudnić w przeciągu roku od pozytywnego wyniku komisji lekarskiej. Kwit z komisji jest ważny na rok. Chociaż w sumie nie wiem jak to z tymi badaniami jest teraz w stanie zagrożenia epidemicznego.

Znam przypadek z ubiegłego roku gdzie zatrudnili dopiero po 10 miesiącachod naboru, bo ponoć nie było wcześniej miejsca na szkole.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej