Służba > Forum zawodowców

Karetki w PSP…

<< < (3/132) > >>

Marek99998:
do USA polecieli ludzie nie wiem że Szczecin poleciał typ z KW PSP a więc on na podziale nie robi

pompierman:

--- Cytat: Marek99998 w Październik 25, 2022, 18:34:29 ---do USA polecieli ludzie nie wiem że Szczecin poleciał typ z KW PSP a więc on na podziale nie robi

--- Koniec cytatu ---
Tam poleciały osoby, które miały polecieć i nie wypowiedzą się negatywnie na ten temat  :mellow:  zauważ, że najwięcej mają do powiedzenia osoby, które najmniej się znają najmniej mają do czynienia z czymś.
Co można wynieść po kilkudniowej wizycie ? Jeśli coś to taka wizyta, delegacja powinna trwać kilka lat, przypatrując się jak to konkretnie działa, a nie jechać napisać notatki na kolanie i wrócić i jakoś to będzie.. wrzucimy karetki, bo wyżej tego chcą, a co nam to... a po sądach, przesłuchaniach Ty będziesz chodził  :cooo:
W wielu powiatach brakuje pieniędzy na zakup nowych ambulansów gdzie stare mają przejechane ponad 500tys. i co tydzień wizyty na serwisie, tam są bardziej potrzebne.. to jest abstrakcja.

Marek99998:

--- Cytat: pompierman w Październik 25, 2022, 18:39:15 ---
--- Cytat: Marek99998 w Październik 25, 2022, 18:34:29 ---do USA polecieli ludzie nie wiem że Szczecin poleciał typ z KW PSP a więc on na podziale nie robi

--- Koniec cytatu ---
Tam poleciały osoby, które miały polecieć i nie wypowiedzą się negatywnie na ten temat  :mellow:  zauważ, że najwięcej mają do powiedzenia osoby, które najmniej się znają najmniej mają do czynienia z czymś.
Co można wynieść po kilkudniowej wizycie ? Jeśli coś to taka wizyta, delegacja powinna trwać kilka lat, przypatrując się jak to konkretnie działa, a nie jechać napisać notatki na kolanie i wrócić i jakoś to będzie.. wrzucimy karetki, bo wyżej tego chcą, a co nam to... a po sądach, przesłuchaniach Ty będziesz chodził  :cooo:
W wielu powiatach brakuje pieniędzy na zakup nowych ambulansów gdzie stare mają przejechane ponad 500tys. i co tydzień wizyty na serwisie, tam są bardziej potrzebne.. to jest abstrakcja.

--- Koniec cytatu ---

Kolego bo tak jest zawsze, a te karetki to nie wypali oni myślą że ratownicy systemu  usłyszą że PSP szuka ratowników to oni się rzucą na PSP

zegpaw:
Jak dowódca mi mówi że straż jest biedna to odpowiadam mi byśmy się przeszli na garaż zobaczyć ile pieniędzy podatników zmarnowaom. W Krakowie zakupili laboratorium na kołach specjalne grupy były przygotowane dla studentów chemi a efekt jest taki że nikt się nie zgłosił taki :rolleyes: ixhlopaki co się na tym za bardzo nie znają to obsługują kasy lepszej nie mają a podobno przegląd tych czujników pochłonie lwią część budżetu PSP. Z RM będzie tak samo albo jeszcze gorzej bo tu człowieka można zabić za stówkę dodatku

KLAWY:
Odpowiedzialność jest w całej naszej profesji, czy opiniowanie pomieszczeń na schrony, gdzie schronienie mogą znaleźć setki ludzi, nie jest kolejną?
Po co ten "jazgod", przecież dadzą ( o ile będzie za co zakupić) te karoce,  to będziemy jeździli. Jak wprowadzano IZM , tez wrzało ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej