Służba > Forum zawodowców

Karetki w PSP…

(1/132) > >>

LucasPSP:
Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o karetkach w PSP. Nie łudziłem się, że ich nie będzie ale zasady na jakich maja funkcjonować i kto ma w nich jeździć budzą dużo kontrowersji w komendach. KPP 2 stopnia, prawdopodobnie wysyłanie ludzi na kierunek rat med. Nie oszukujmy się nie każdy się do tego nadaje i nie każdy chce to robić. Nie ma planu na nowe grupy uposażeń dodatki, rozwój na poziomie oficerskim, jakaś zachęta… odpowiedzialność będzie bardzo duża, nie wiem jakie wnioski wyciągnęła grupa jadąca do Chicago czy Ci ludzie jeżdżą w podziale ? I dodatkowo w PRM, żeby moc stwierdzić jak to ma wyglądać ? Porozmawiajmy, wypowiedzcie swoje zdanie na ten temat  -_- może ktoś z was wie coś więcej.

młody786:
Mogą być karetki ale taką karetkę obstawiać powinni osoby z odpowiednim wykształceniem i praktyką. Gdzie my z PB po KPP :) Muszą zwiększyć etety o obsadę karetki, ale jaki Medyk przyjdzie za te pieniądze które są w PSP :)

KaRoX:
Powstaje na SGSP nowy kierunek to zapewne znajdą się ochotnicy z PB.

qsefthuko:
1.Jedyny sens takiej karetki jest wtedy gdy jest ona obsadzona przez minimum 2 rat med którzy pracują w systemie i mają doświadczenie!
W innych przypadkach mija się to z celem !

2. Nie da się dołożyć do takiej karetki trochę sprzętu obecnie obowiązującego w podstawowych ZRM i "leczyć"! Tak jak wypowiada się KG.

3.Nikt normalny kto dorabia w systemie nie zdecyduje się jeździć w takim tworze zwanym karetką w ramach obowiązków służbowych!!!
Jakoś wcześniej nikt mi nie zapłacił za szkołe rat med, nie ułatwiał mi zdobywać doświadczenie w ZRM! a wręcz przeciwnie! robili i robią problem z tego tytułu. Więc teraz co?? Teraz rat med z doświadczeniem jednak jest ok?

Jednym słowem pomyłka ludzi którzy o pracy w ZRM nie mają pojęcia ...

Marek99998:
Pomysł jest ale wykonanie będzie porażka pan  Bartkowiak  mówi zwiększenia stanów osobowych nie będzie czyli co miasto powiatowe JRG 8 - 7 osób na zmianie i co dwóch pojedzie karetką a np będzie jakiś akcja i co karetką wrócą by wyjechać gaśniczym a co jak pojedzie GBA I GCBA i zostanie kierowca i np wyjazd karetką i co pojedzie sam kierowca karetką

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej