Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Kpp 2 stopnia oraz pojazd wsparcia rat med

(1/2) > >>

PabloGCBA:
https://www.facebook.com/100069250087784/posts/pfbid024Q87AzGpQMgeCn7HeajotHBqAoCfMHJ3bsBebjyuaPh7GnW75zZfudZLSvgDMfPol/

Ktos coś wiecej na ten temat może powiedzieć?

in_flames:
Ostatnio w rozmowie z kolegą z innego województwa dowiedziałem się, że zbierają ludzi do oddelegowania do USA na rozpoznanie jak się im w karetkach pracuje. Nie wiem ile w tym prawdy, ale układa się to w całość z informqcjami jakie się ostatnio pojawiają tu i ówdzie.

jrggrj:
A co ratownictwem medycznym na SGSP??  To też pewnie ma związek z nową ustawą.  Ale ni jak nie pasuje do kpp2 stopnia.

Kreator:
Moim zdaniem to nie wypali.  Kto bedzie prowadzil te kursy, jakim kosztem? Ku chwale ojczyzny.
Zbyt malo jest osób z tytułem ratownika medycznego a co jeszcze trzeba mieć doświadczenie w tym zawodzie bo nie wyobrażam sobie pracy w odwrotnej kolejności  :stop:

simek92:
A myślisz, że będą się pytać, czy ktos oprócz tytułu pracuje w systemie? Zobacz jak wyglądała sytuacja z pomocą uchodźcom z Ukrainy - szedł każdy kto miał tytuł, a że nigdy w zawodzie nie pracował to już mało kogo to interesowało. Liczyła się sztuka.
Nie ma kasy na remonty strażnic, dobre wyposażenie w środki ochrony osobistej, ale co tam, zrobimy sobie karetki, bo chcemy być tacy amerykańscy.
@jrggrj nie w SGSP, tylko w Akademii Pożarniczej 😅

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej