Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Badanie lekarskie - poziom cukru

(1/3) > >>

Vociorek1509:
Witam, miałem robione badanie krwi i wykazało że moj poziom glukozy wyniósł 105,7. Czy komisja może doczepić się do takiego wyniku? Czy taki wynik jest równoznaczny z otrzymaniem statusu niezdolnego do służby?
Jakieś sposoby na zbicie tego cukru?

szampan:
Mogą się doczepić a mogą się też nie doczepić, zależy od komisji, norma niby do 100. Zależy ile czasu masz do komisji. Jak ok. tydzień to mega dieta z piciem samej wody, z dzień, najlepiej wogóle nic nie jeść i spadnie. Jeśli masz do kilku dni to na receptę actrapid pod kontrolą lekarza , w dwa dni cukier 30 w dół ale sponiewiera trochę wątrobę.

Kamil194:
Zależy od komisji, 105 to nie tragedia, zrób prywatnie glukoze, dzień wcześniej minimum 2l wody i 10-12 h przed badaniem dieta.

Vociorek1509:
Czyli mniej więcej dieta ma wyglądać w ten sposób, że przycinam kalorie i węglowodany?

julia753:
Witam, ja na badaniach robionych w szpitalu mswia miałam cukier 102. Jak masz jeszcze trochę czasu do komisji polecam zacząć robić tydzień przed komisją prywatnie badania na glukozę i robić tyle razy badania, aż wyjdzie poniżej 100 i wtedy pokazać na komisji. Mi tak doradzono ☺️

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej