Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Punkty

(1/2) > >>

Pablo100:
Witam. Chcę wziąć udział w naborze z ulicy. Wf jestem w stanie zaliczyć na 65pkt+ . Kursów aktualnie nie mam, ale mam zamiar zrobić prawko C, podesty ruchome i napełnienie butli. Nigdy nie byłem w osp więc jak liczę to za mało żeby się dostać. Chciałbym zrobić wyszkolenie pożarnicze w osp, ale ze względu na to że służę w innej formacji i na weekendy zjeżdżam do innej miejscowości niż służę nie mam możliwości zapisania się.  Jest możliwość zrobienia tego kursu prywatnie aby mieć te 15pkt?

szampan:
Ty w tej innej formacji przeszedłeś testy psychologiczne?

Pablo100:
Coś niezrozumiałego napisałem? W naborze liczą się punkty i chciałbym mieć więcej jak 10pkt z kwalifikacji.

strazak ochotnik:
Cóż to za tajemnicza formacja?

U mnie szkolenia podstawowe dla strażaków OSP realizowane są również w weekendy, tak aby umożliwić udział w kursie tym co pracują w tygodniu. Takie szkolenie zazwyczaj trwa dłużej, ale da się to zrobić. Jedynie Komora dymowa jest w tygodniu.

Pablo100:
Na jakiej zasadzie jest to szkolenie w osp? Nie chcę naciągać osp na kursy nie będąc być w stanie brać udziału w akcjach. Chyba że jest możliwość zrobienia tylko kursu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej