Autor Wątek: Nabór z ulicy do PSP - pierwszy raz  (Przeczytany 1752 razy)

Offline Goku

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Nabór z ulicy do PSP - pierwszy raz
« dnia: Maj 23, 2022, 22:05:54 »
Witam wszystkich, tak jak wyżej w temacie - chciałbym spróbować dostać się do PSP z tzw. "Ulicy".Chciałbym się dowiedzieć ogólnie od czego zacząć.Aktualnie w moim mieście z tego co patrzyłem na stronie PSP jak narazie nie ma informacji odnośnie naborów.Czy jesli te nabory juz są ogłaszane to z reguły jest dużo miejsc? Wiem że nie mozna przewidziec ile strazakow będą potrzebowali, ale tak orientacyjnie jak to bylo w waszych miejscowościach ? Ile bylo miejsc wolnych a ilu chętnych
startowało? startując z ulicy mam jakieś szanse? Czy wy przed wstąpieniem robiliście jakieś kursy aby mieć więcej punktów? Dużo przed rekrutacją przygotowywaliście się fyzicznie/psychicznie?
Ogólnie mam 24 lata i jestem dość wysportowany - czy to dobry wiek czy dać sobie spokój?
Moją przeszkodą zapewne będzie wada wzroku, ale rozważam odrazu korekcję laserową- oczywiście przed naborem bo tak to nie mam po co zaczynać rekrutacji.Jesli moglibyście podzielić się jak to wyglądało z waszej perspektywy to byłoby super.Jeszcze zapytam - jeśli w moim mieście nie ma naborów przez długi czas to warto próbować gdzieś indziej do psp ale w swoim województwie? Co ile odbywają się takie nabory?  Czym się ogólnie kierować przy rekrutacji z ulicy na co zwrócić uwagę? Z góry dzięki za odpowiedzi

Offline michas2511

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117

Offline Goku

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Nabór z ulicy do PSP - pierwszy raz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2022, 21:25:10 »
A czy mając celiakie ( nietolerancja pokarmowa , w skrócie nie mogę jeść produktów które mają gluten).Czy to mnie  dyskwalifikuje? Czy przy naborze do PSP wysyłają na szkolenie tak jak jest to np w policji gdzie jedzie się na kilka miesięcy na szkółkę? Czy tu jest inaczej?

Offline michas2511

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117