Autor Wątek: Czas już rozpocząć protest?  (Przeczytany 194458 razy)

Offline rocky323

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 15, 2022, 14:35:33 »
Dobrze powiedziane. To u nas się tłumacza ze „przecież to służba”…. Najłatwiej zrobić tanich ratowników medycznych wsadzając w to strażaków.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.126
  • KM PSP
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 15, 2022, 16:11:07 »
@dexiorr kontrole w mazowieckim to nie jest taka znowu nowość, bo trwa to już parę lat, natomiast fakt, większość się ich boi i to nie dlatego że nic nie umieją, ale dlatego, że nie zawsze można pewne rzeczy racjonalnie wytłumaczyć.
Natomiast co do RM w PSP, wydaje mi się, że jest to taki punkt honoru obecnych władz, ale czy jest to wykonalne? Można się domyślić, że chodzi o kasę, bo tak naprawdę zarobki strażaka, przy zarobkach RM to jakiś żart. Cóż, widocznie etos nas wyżywi, a jak się nie podoba to zawsze można się przecież zwolnić 😅
Z drugiej strony taki system, czyli PSP z RM funkcjonuje w wielu krajach zachodu, czy nawet południa Europy i może się to sprawdza, ale jeżeli coś takiego wprowadzamy, to dajmy tym funkcjonariuszom jakiegoś godne podwyżki za wykonywane obowiązki, a nie 100 złotych służbowego więcej.

Offline rocky323

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 15, 2022, 16:15:24 »
Ale po co maja Ci dawac kasę ekstra jak bez kasy ekstra tez to zrobisz  :straz:

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.126
  • KM PSP
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 15, 2022, 17:29:09 »
No i o to w tym wszystkim chodzi. Jak to się mówi, murzyni z PB wszystko zrobią.

Offline Gutek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 15, 2022, 20:08:59 »
Nikt nie neguje faktu,że RM funkcjonuje w straży w wielu krajach.Dramatem jest sposób wprowadzania tego w PSP.Dokładnie jak stwierdzil przedmówca "murzyni" za groszki zrobią.

Offline krzysiek478

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 16, 2022, 09:00:27 »
W straży się odpoczywa , zarabia się na utrzymanie rodziny w innym miejscu (RM np gdzieś na kontrakcie, (i składki niskie))

Online pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 16, 2022, 10:19:41 »
głupi, głupszy, krzysiek478

Offline Sony112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 109
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 16, 2022, 11:11:23 »
W straży się odpoczywa , zarabia się na utrzymanie rodziny w innym miejscu (RM np gdzieś na kontrakcie, (i składki niskie))
koledze to praca w straży przeszkadza w zarobkowaniu, chłopie odejdź nierób z siebie paj....a.

Offline Dobromir

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 16, 2022, 12:02:59 »
To nie chodzi o to żeby chwalić Straż bo można dorabiać. Przy takiej odpowiedzialności my powinniśmy chwalić straż bo godnie możemy utrzymać rodziny. Jesteśmy od WSZYSTKIEGO a za chwilę podnoszenie płacy minimalnej będzie dotyczyło również NAS.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 16, 2022, 12:22:57 »
W straży się odpoczywa , zarabia się na utrzymanie rodziny w innym miejscu (RM np gdzieś na kontrakcie, (i składki niskie))
Pracujesz w PSP ?

Offline krzysiek478

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 16, 2022, 13:18:24 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2022, 13:22:33 wysłana przez krzysiek478 »

Online pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 16, 2022, 16:10:22 »
Tak a świstak siedzi i zawija w sreberka.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 16, 2022, 18:38:51 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
Mamy do czynienia z wtórnym deb...
Cóż poradzić.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 16, 2022, 19:24:39 »
Chłopy nie ma co strzępić jezyka. Moim zdaniem to temat postu zamiast " czas już rozpocząć protest ?" powinien brzmieć " kiedy podłączymy się jak zawsze do protestu niebieskich kolegów? " I nie ma tutaj jak wspomniałem gadać i się przekrzykiwać. Będzie jak zawsze. Oflagujemy samochody. I będziemy czekać na ruchy policjantów, taka prawda.

Online pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 16, 2022, 20:35:47 »
Mam przekonanie graniczące z pewnością że nawet flag nie zobaczysz. Nie te czasy, nie Ci ludzie.

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 16, 2022, 20:45:50 »
Mam przekonanie graniczące z pewnością że nawet flag nie zobaczysz. Nie te czasy, nie Ci ludzie.
Wyprzedziłeś mnie...  mam podobne spostrzeżenia.
Mam też jednak cień nadziei, że może pojawi się jakiś powiew "świeżości" i ruszymy wspólnie.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.351
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 16, 2022, 21:02:48 »
Mam przekonanie graniczące z pewnością że nawet flag nie zobaczysz. Nie te czasy, nie Ci ludzie.
Czas pokaże  :kjezyk:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Druh Heldens

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 93
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 17, 2022, 21:00:33 »
Mam przekonanie graniczące z pewnością że nawet flag nie zobaczysz. Nie te czasy, nie Ci ludzie.
Czas pokaże  :kjezyk:

Chciałbym się mylić, ale też jestem zdania, że żadnego większego protestu u nas nie będzie. Chociaż sam się chętnie bym zaangażował w to. Zmieni się to dopiero wtedy kiedy policja się na nas wypnie i sami będziemy musieli zadbać o swoje podwyżki, a wtedy to faktycznie nasze pensje będą rosły tylko dlatego, że pensję minimalną będą podnosić. Niestety, ale spora część faktycznie przychodzi na służbę odpoczywać i im nie zależy aż tak żeby mieć podwyżki, bo ważniejsza jest zgoda na dodatkowe zarobkowanie  :gwiazdki:

Offline krzysiek478

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 18, 2022, 22:33:51 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
Mamy do czynienia z wtórnym deb...
Cóż poradzić.

Wytłumacz mi człowieku oco ci kur.. chodzi ?? Bo obrażasz bez powodu . A jak czytam twoje posty to jesteś imbecylem do kwadratu. Idź pomaluj korytarz bo 01 cię poprosił a potem po klepie po ramieniu i da zgodę na zarobkowanie. Aaa tak jak poprzednicy pisali poczekajmy niech Niebiescy się wypna to będzie wesoło. A głośno już o tym mówią baran...

Offline rocky323

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 20, 2022, 12:31:00 »
Tragedia Panowie co się dzieje z cenami w stosunku do naszych zarobków. No niech nie dziwią się dowódcy ze strażacy za uśmiech albo 200 zł motywacyjnego nie chcą wypłytkować całego korytarza skoro przeliczając to na zarobek to wychodzi nic.

Offline Gutek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 103
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 20, 2022, 13:53:51 »
Tak się przyzwyczaili,że wszystko jest robione za darmo -_-

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2022, 17:02:09 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
Inteligencja na poziomie piwnicy..czytaj poziom minus 0.

Offline Kamilos83

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 21, 2022, 14:34:43 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
Inteligencja na poziomie piwnicy..czytaj poziom minus 0.
Nie żebym się czepiał lub bronił wypowiedzi tamtego kolegi, ale nie istnieje poziom minus 0. 

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.924
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 21, 2022, 20:04:10 »
Heh odezwali się inteligenci . Ludzie nie umiecie czytać między wierszami ??? nie napisałem tego na serio. Brawo inteligenci. Wielcy turbole, nie dziwię się , że w naszej formacji jest jak jest . Człowiek rzuci żartem to mało go nie zjedzą . Od razu od głupków nazywają. Inteligencja pełną parą .  Tylko widzę , że kolega Dobromir mnie zrozumiał -  właśnie miałem to na myśli,
Inteligencja na poziomie piwnicy..czytaj poziom minus 0.
Nie żebym się czepiał lub bronił wypowiedzi tamtego kolegi, ale nie istnieje poziom minus 0.
Poczytaj Kolego to co pisał gość do którego wypowiedzi nawiązywałem to dotrzesz do sedna mojej odpowiedzi.

Online pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.444
Odp: Czas już rozpocząć protest?
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 21, 2022, 23:57:17 »
Kolega po prostu zwrócił Ci uwagę że matematyka nie odkryła jeszcze pojęcia ujemnego bądź też dodatniego zera.