Autor Wątek: Basen ogrodowy  (Przeczytany 2395 razy)

Offline zenor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 35
Basen ogrodowy
« dnia: Kwiecień 13, 2022, 11:25:06 »
Gdzie kupowaliście baseny stelażowe do ogrodu?

I jaki macie pomysł na podłogę pod basenem? Chcemy w tym roku sobie kupić ale niekoniecznie chcemy stawiać basen po prostu na trawie.

Online dezert

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Basen ogrodowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2022, 07:29:46 »
Jeśli mogę podpowiem z własnego doświadczenia. Na samym spodzie chudziak czyli trochę piachu i cement żeby się zrobiło twarde. Na to styropian do Podlogowki . Jeśli basen będzie wykopywaniu w ziemie to wokół basenu również styropian , wówczas woda tak szybko się nie wyziębia . Polecam ubezpieczyć bo jak są duże mrozy potrafi się dokształcić i robią się spore koszty rozebrania konstrukcji ( płytki, deski- czym to odbudujecie), żeby przywrócić go do właściwego kształtu. 12 lat już sobie stoi . O wiele lepsze rozwiązanie niż zwykła trawa, bo nie będzie Ci się robiło błoto. Oczywiscie taki basen dobrze jest postawić na macie a nie bezpośrednio na betonie, dzięki temu bedzie dodatkowa ochrona dla basenu.

Baseny ogrodowe najlepiej przejrzyj sobie w Leroy Merlin. W sklepie zawsze mieli największy wybór basenów, poza tym aktualnie jest tam dobra promocja na baseny od Bestway.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2022, 11:39:00 wysłana przez dezert »

Offline tetrus

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Basen ogrodowy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2022, 17:12:47 »
Z podłogą pod basen ogrodowy poradziłem sobie, jednak miałem problem z podłączeniem i odpływem wody. Na szczęście dostałem kontakt do hydraulika http://jacek-hydraulik.pl/kontakt.php, który pomoże w każdej sytuacji. Nie zawiodłem się i teraz mogę cieszyć się z baseny w te upalne dni wiedząc, że wszystko jest w porządku.

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Basen ogrodowy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2022, 14:12:12 »
Z podłogą pod basen ogrodowy poradziłem sobie, jednak miałem problem z podłączeniem i odpływem wody. Na szczęście dostałem kontakt do hydraulika, który pomoże w każdej sytuacji. Nie zawiodłem się i teraz mogę cieszyć się z baseny w te upalne dni wiedząc, że wszystko jest w porządku.
i jak sprawdził ci się basen, nie było problemów z działaniem?
__________________
meble na wymiar- Myślenice i okolice
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2022, 12:12:41 wysłana przez Pawello6 »