Służba > Forum ochotników

Ubiór wyjściowy

<< < (3/3)

Radhezz:

--- Cytat: straz22 w Kwiecień 29, 2022, 12:40:48 ---Kolega Oliwier poruszył dobry temat, jak to jest z własnym umundurowaniem wyjściowym/galowym. W mojej OSP mamy własny wzór, chcemy żeby to miało prawnie ręce i nogi. Wystarczy uchwała walnego zebrania (w końcu jesteśmy stowarzyszeniem), czy musimy zgłaszać to w związku? Przerabiał ktoś temat?

--- Koniec cytatu ---
Uchwała walnego zebrania - wiadomo, jako najwyższa władza w OSP może wszystko co mieści się w granicach prawa. Bycie w strukturach ZOSP nie powoduje że ichniejsze regulaminy są jakimkolwiek prawem. Zresztą co ZOSP może na taki przypadek poradzić - usunąć ze struktur? Nie sądzę żeby ktoś był na tyle głupi żeby się w to bawić.

Zresztą jest problem nie tylko z ubraniem wyjściowym tak moim skromnym zdaniem - koszarówki to też przeżytek poniekąd, głównie przez krój i ogólną wygodę. Tymczasem w sieci już pojawiają się takie same koszarówki do kupienia, tylko w kolorze piaskowym... "bosze dopomusz", bo nie mogę na taki idiotyzm patrzeć...  :wall: Jakby kolor był tu największym problemem, a jest akurat najmniejszym :rofl:

Nic tylko czekać aż się pojawią pierwsze przypadki łażenia w munudrach PSP :fiuu:

oliwier:
Przecież już dziś dla wielu Komendantów Gminnych KDS to obowiązkowe wyposażenie aby się dowartościować  :gwiazdki:

młody13:
Czy godło Polski cos na wzór jakie nosi PSP na wyjściowych jest zgodne z regulaminem związku? Pytam bo gdzieś u kogoś widziałem ostatnio.  :gwiazdki:

mixxol1998:
Nie jest tylko wyłącznie naszywka ochotnicza straż pożarna w czerwonej otoczce

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej