Służba > Związki Zawodowe

Podwyżki rekompensujące szalejącą inflację.

<< < (2/7) > >>

Siedem:
Powinniśmy głównie walczyć o podwyżki w grupach 1-8! Pozostali to grube koty. A najmłodsi na najniższych grupach robią całą robotę i do tego mają tylko kłody pod nogi rzucane.

SIUSIEK:
Dziwnie piszesz. Jeśli mowa o kolejnych podwyżkach to zdziwiłbym się że rząd w ogóle siadłby do rozmów. Dodatkowo wytłumacz mi w jaki sposób chciałbyś aby podwyżki dostali tylko w grupach 1-8...

oliwier:

--- Cytat: Siedem w Marzec 17, 2022, 23:29:47 ---Powinniśmy głównie walczyć o podwyżki w grupach 1-8! Pozostali to grube koty. A najmłodsi na najniższych grupach robią całą robotę i do tego mają tylko kłody pod nogi rzucane.

--- Koniec cytatu ---

Ta, to może mi wytłumaczysz dlaczego 01 ma problem ze znalezieniem chętnych na grupę 9 i 10 w systemie codziennym i 9 w SK. Przecież to takie zajebiste etaty, gdzie kasę walizkami się wynosi.

pb11:

--- Cytat: SIUSIEK w Marzec 18, 2022, 06:34:48 --- Dodatkowo wytłumacz mi w jaki sposób chciałbyś aby podwyżki dostali tylko w grupach 1-8...

--- Koniec cytatu ---

Historia uczy że się da.

deejayslonio:

--- Cytat: Siedem w Marzec 17, 2022, 23:29:47 ---Powinniśmy głównie walczyć o podwyżki w grupach 1-8! Pozostali to grube koty. A najmłodsi na najniższych grupach robią całą robotę i do tego mają tylko kłody pod nogi rzucane.

--- Koniec cytatu ---

Tak tak... doprowadźmy, żeby siatka płac, która jest zajebiście płaska stała się wypukła w drugą stronę... :wall:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej