Autor Wątek: Szkolenia online  (Przeczytany 4539 razy)

Offline sk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Szkolenia online
« dnia: Styczeń 29, 2022, 17:19:57 »
Cześć !
chciałbym opracować projekt na temat przydatności szkoleń online w straży pożarnej. Mam do Was pytanie, co sądzicie o takich szkoleniach? Od razu zaznaczę, że szkolenia te mają na celu rozwój osobisty i nie mówimy tutaj o szkoleniach, gdzie istotnym aspektem jest również praktyka. Tutaj rodzi się kolejne pytanie - jakie szkolenie chcielibyście zobaczyć w formie online? Co według Was jest istotnym aspektem, który często jest pomijany na drodze edukacji? Moim zdaniem ważnym elementem jest tematyka odnosząca się do zaznajomienia użytkowanika z programem SWD-ST. Mam wrażenie, że osoba która rozpoczyna karierę na SK KP/KM często rzucana jest na głęboką wodę i powiedzmy sobię szczerzę - jest średnio zaznajomiona z programem SWD-ST. Co o tym sądzicie? Macie jeszcze jakieś tematy, które według Was powinny lepiej funkcjonować w Straży Pożarnej? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.


W celu ułatwienia przesyłam link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7kc4w8v_TqN-4Up9EdL01v8Q6nuD2Rz4R01SBo8kLMECN-w/viewform?usp=sf_link
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2022, 07:09:52 wysłana przez Butel »

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Szkolenia online
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2022, 22:47:31 »
W tej ankiecie wymieszałeś prewencję, PB i SK.
Skup się najpierw na jednej dziedzinie służby.
Po co dyżurnemu wiedza z projektowania tryskaczy?
I ostatnia kwestia to pieniądze. Nikt nie zapłaci choćby złotówki za szkolenie, które ma obowiązek przeprowadzić PSP.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szkolenia online
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2022, 08:17:48 »
tak coś mi się wydaje, że szukasz niszy aby zarobić mając średnie pojęcie w temacie oraz nie ogarniasz jeszcze google forms.
Ankieta z błedami, jednokrotnego wyboru choćby pytanie o zakres tematyczny, gdzie aż się prosi o zaznaczenie kilku opcji.
Do tego chyba nie zdajesz sobie sprawy ile BEZPŁATNYCH materiałów w tym zakresie jest już dostępnych?!?!
Czytając twoje wypowiedzi wygląda na to że będzie to na zasadzie przepisania/przeczytania podręcznika czy skryptu.