Autor Wątek: Aplikacja dla ratowników (Android)  (Przeczytany 2440 razy)

Offline Szparag

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Aplikacja dla ratowników (Android)
« dnia: Styczeń 20, 2022, 14:30:42 »
Dzień dobry. Chciałem przedstawić aplikację na Androida mojego autorstwa "Poradnik ratownika KSRG". Zawiera procedury z "Zasad postępowania ratowniczego 2016" i najnowsze procedury KPP. Aplikacja jest darmowa i nie ma żadnych reklam. Aplikacja powstała jak praca dyplomowa, ale jeśli będzie użyteczna to przewiduję jej rozwój. Liczę na cenne uwagi i spostrzeżenia odnośnie zmian. Pozdrawiam.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mynew.poradnikksrg&hl=pl&gl=US

Offline NickName

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Aplikacja dla ratowników (Android)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2022, 16:05:04 »
Ciekawa apka, good job! Poprawiłbym tylko interfejs na bardziej intuicyjny, żeby szybciej znaleźć się w interesującym nas temacie. Apka będzie włączana zazwyczaj w drodze na akcję lub podczas akcji, co oznacza stresik, plus brudne, spocone palce lub pot napływający do oczu. Ikonki naprowadzające powinny być jak w telefonach z czcionką dla seniorów ;)

Offline Szparag

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Aplikacja dla ratowników (Android)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2022, 11:09:02 »
Dziękuję za opinię. Liczę na kolejne konstruktywne uwagi. Dodałem inny ekran startowy, bardziej przejrzysty i czytelny.   

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Aplikacja dla ratowników (Android)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2022, 22:17:55 »
Nie wiem w jakim kierunku chciałbyś ją rozwijać ale sekwencje powinny być bardziej czytelne na zasadzie TAK - wykonaj czynność/ NIE - wykonaj czynność.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)