Autor Wątek: Interwencje straży pożarnej  (Przeczytany 2325 razy)

Offline Miazga

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Interwencje straży pożarnej
« dnia: Styczeń 18, 2022, 11:29:22 »
Witam serdecznie,
Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim strażakom z PSP oraz OSP za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu odpowiedzialnej służby strażaka.Niechaj ta trudna praca, pełna nieprzewidywalnych wyzwań, będzie dla Was przede wszystkim źródłem osobistej satysfakcji oraz powodem do dumy.

Przechodząc płynnie  do pytania które przeszło mi przez głowe jak wczorajsze wichury.
Gdzie znajde interwencje z ostatnich 24h dla dolnego śląska (dość szczegółowe ).
Na stronie Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, możemy zapoznać sie ze spisem wszystkich interwencji z podziałem na= data zgłoszenia,data zakończenia,powiat,gmina,miejscowość,jednostka,rodzaj,podrodzaj
Bede wdzięczny za wszelką pomoc
Niech Bóg wam błogosławi

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Interwencje straży pożarnej
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2022, 13:01:15 »
Cytuj
Na stronie Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, możemy zapoznać sie ze spisem wszystkich interwencji z podziałem na= data zgłoszenia,data zakończenia,powiat,gmina,miejscowość,jednostka,rodzaj,podrodzaj
Pod tym względem KW w Łodzi jest ewenementem na skalę kraju. Z innych województw takie dane nie są publikowane.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.712
  • Getting too old for this shit
Odp: Interwencje straży pożarnej
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2022, 12:08:27 »
Pod tym względem KW w Łodzi jest ewenementem na skalę kraju. Z innych województw takie dane nie są publikowane.
Są, a przynajmniej były. KW PSP Opole miało taką funkcjonalność bodajże od 2010 czy 2011 roku. Potem były problemy techniczne przy zmianach w SWD, ale w pewnej ograniczonej dość formie działa to do dzisiaj, tylko trzeba wiedzieć jaki adres wpisać, bo oficjalnego linku na stronie KW od przejścia na domenę gov już chyba nie ma...
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Interwencje straży pożarnej
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2022, 15:23:16 »
Cytuj
Na stronie Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, możemy zapoznać sie ze spisem wszystkich interwencji z podziałem na= data zgłoszenia,data zakończenia,powiat,gmina,miejscowość,jednostka,rodzaj,podrodzaj
Pod tym względem KW w Łodzi jest ewenementem na skalę kraju. Z innych województw takie dane nie są publikowane.
w sumie nie do końca rozumiem, dlaczego te dane nie sa udostępniane
__________________
zamów produkty pszczele stąd
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2022, 13:35:23 wysłana przez Pawello6 »

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Interwencje straży pożarnej
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2022, 21:47:52 »
To ja trochę odbiję piłeczkę: z czego wynika obowiązek udostępniania takich danych?
Z tego co wiem nie ma takiego. A skoro nie ma, to po co ktoś ma dokładać sobie niepotrzebnej i nic nie wnoszącej roboty?  :komp: