Autor Wątek: Medal za długoletnią służbę zasady przyznania  (Przeczytany 2067 razy)

Offline bulson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • OSP i PSP
Medal za długoletnią służbę zasady przyznania
« dnia: Styczeń 05, 2022, 11:22:58 »
Witam szanowne grono jak wiadomo z przepisów medale za długoletnią służbe przyznaje się od lat pracy 10,20,30 i pytanie moje jest następujące czy do tego okresu wlicza się też okres który mamy doliczony z pracy w rolnictwie przed podjęciem pierwszej pracy zarobkowej? Bo do wysługi lat się wlicza ale podobno jeżeli chodzi o odznaczenia liczą się tylko lata pracy. Czytałem rozporządzenie prezydenta RP W sprawie nadawania medali za długoletnią służbę i nie ma o tym zmianki że jest taki podział. Czy ktoś zna akt prawny który to reguluję?

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.923
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Medal za długoletnią służbę zasady przyznania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2022, 19:54:56 »
Lata pracy wcześniej...wszystko do tzw. Kupy.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Medal za długoletnią służbę zasady przyznania
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2022, 21:39:40 »
A do czego taki medal się przydaje?  :szalony: Można podłożyć pod nogę stołu, żeby się nie chybotał?
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline młody786

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Medal za długoletnią służbę zasady przyznania
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2022, 22:03:00 »
Na UJ ci ten złom? Medal :) ja u siebie powiedziałem zednego medalu bo go odrazu oddaje na złom :) za medal chleba nie kupisz no chyba że waga na skupię złomu coś ruszy :) ale wątpię...

Offline bulson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 171
  • OSP i PSP
Odp: Medal za długoletnią służbę zasady przyznania
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2022, 18:43:48 »
Nie rozwodze się nad tym czy jest potrzeby czy nie i do czego się nadaje. Zapytałem o zasady przyznawania.