Autor Wątek: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego  (Przeczytany 84548 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 30, 2023, 17:57:09 »
Eqinox Sorry, że post po poście ale świeże info: rozporządzenia już są zatwierdzone do podpisu ministera także nie będzie to wielki czas (kwalifikacjny czekał 14 dni)
Najwidoczniej jestem nie normalny, ale napisałem tylko jaka jest sytuacja u mnie. Obrażać za takie coś to chyba przesada. Ale jak sam widzisz co pisałeś wcześniej te dni już dawno minęły i nie wiemy czy podpis był będzie i co się dzieje. Pozdrawiam
Jak można oczekiwać nowych stawek w wypłacie skoro stary przepis obowiązuje.
PS. post po poście czyżbyś miał dwa konta?  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2023, 18:00:43 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pawel1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 30, 2023, 19:22:09 »
Zacytował Twoja wypowiedź z tego tematu. Tylko tak wyszło dziwnie.

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 30, 2023, 19:34:39 »
Dokładnie sam nie wie co pisał a innych obraża

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 30, 2023, 20:08:35 »
Dokładnie sam nie wie co pisał a innych obraża
No kiepska sprawa ale cytuje się tak:
1. wg słownika jeżyka polskiego cudzysłów "cytuje Eqinoxa"
2. wg standardów net etykiety kursywa cytuje Eqinoxa
3. wg forum strazak.pl
Cytuj
cytuje Eqinoxa
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Równoważnik za brak lokalu lub pomoc finansowa na uzyskanie lokalu mieszkalnego
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 30, 2023, 21:38:08 »
Tu nie chodzi o cytowanie co jak się robi tylko o to że obrażasz ludzi za to że coś napisali normalnie bez obrażania po prostu dla wiedzy innych a teraz wielce będziesz pisał co jak się robi jak się cytuje tu chodzi o kulturę na forum.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Tu nie chodzi o cytowanie co jak się robi tylko o to że obrażasz ludzi za to że coś napisali normalnie bez obrażania po prostu dla wiedzy innych a teraz wielce będziesz pisał co jak się robi jak się cytuje tu chodzi o kulturę na forum.
17 twoich ostatnich wypowiedzi dotyczy tego wątku i doskonale znasz sprawę a tworzysz takie coś jak to:
U mnie dodatek za brak lokalu po staremu.
Wytłumacz mi po co? Skoro interesujesz się tematem i wiesz, że przepis nie podpisany to czego oczekujesz?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline dociekliwy

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Są jakieś nowe info kiedy nastąpi to podpisanie przez ministra

Offline Tadzik987

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12371253

Ostatni etap z dzisiaj Komisja Prawnicza, pewnie przekazane do podpisu

Offline bu7aa

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Przecież to są jakieś żarty. Temat wywalczony z pół roku temu, zmiana w rozporządzeniu polegająca na zmianie kilku cyfr a trwa to jakby nową konstytucję tworzyli. Co za naród...

Offline mikesh998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 66
Żeby dobrze to pamiętać przed wyborami że się dostało

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Przecież to są jakieś żarty. Temat wywalczony z pół roku temu, zmiana w rozporządzeniu polegająca na zmianie kilku cyfr a trwa to jakby nową konstytucję tworzyli. Co za naród...
Co za ludzie pierwszy raz od 18 lat zmienia się stawka a ci marudzą, że długo to trwa...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline matW

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
W tym miesiącu nowa stawka?

Offline adivano

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 181
Nie :rofl: wyrównanie będzie i tak od maja, serio te 200zl robi wam taką różnice że musicie mieć na już te pieniądze?

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
W tym miesiącu nowa stawka?
A przetrwasz bez tego do końca miesiąca?? :fiuu:

Offline matW

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Zadałem pytanie z ciekawości. Po to chyba założony jest ten temat by pytać i odpowiadać.. Ale widzę, że zawsze znajdą się " sympatyczni"

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Nie przejmuj się on zawsze tak odpowiada bo wszystko najwidoczniej wie lepiej. Też nie rozumie czemu ktoś nie może zadać pytania kiedy będzie podpisane i czemu tak długo?

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Zadałem pytanie z ciekawości. Po to chyba założony jest ten temat by pytać i odpowiadać.. Ale widzę, że zawsze znajdą się " sympatyczni"
masz kilka postów wyżej link do legislacji jak jestes ciekawy to sprawdzaj na bieżąco  -_-

Offline jankowalski723

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Ciekawe czy przy mieszkaniówce nie zapomnieli że w innych służbach urlopowe jest waloryzowane. Można przy tej okazji o tym nie zapomnieć. Gratyfikacja w woju to 1720zł na członka rodziny.

https://www.portal-mundurowy.pl/index.php/component/k2/item/16614-gratyfikacja-urlopowa-zolnierzy-w-2023-r-bedzie-wyplacona-z-wyrownaniem

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Witam. No i po kilkunastu latach jest. Mieszkaniówka [ cała ], wreszcie na zasadach obowiązujących w innych formacjach, kwota podniesiona! Wkrótce publikacja. Wszystkim, którzy wierzyli i wspierali to nie łatwe zadanie dziękuje. Dobro zwycięża a cierpliwy kamień ugotuje. Wszystkim tym, którzy wciąż są na nie życzę dużo zdrowia bo to zawsze ważne. Na koniec taka refleksja obyśmy nie musieli czekać jako formacja kolejnych naście lat na nastepny krok. Pozdrawiam

Offline Tadzik987

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285
Brawo, oby tak dalej  :straz:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline koreks

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 166
@Eqinox
To będzie w końcu wyrównanie od maja czy nie? Bo w tekscie jest napisane że pierwsza waloryzacja od 2024 r (nawet nie stwierdzili że od stycznia, więc równie dobrze może być w grudniu). Czyżbyś delikatnie mówiąc znowu wprowadzał ludzi w błąd?

Offline roko123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 154
@Eqinox
To będzie w końcu wyrównanie od maja czy nie? Bo w tekscie jest napisane że pierwsza waloryzacja od 2024 r (nawet nie stwierdzili że od stycznia, więc równie dobrze może być w grudniu). Czyżbyś delikatnie mówiąc znowu wprowadzał ludzi w błąd?
Przeczytaj jeszcze raz 😉

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
@Eqinox
To będzie w końcu wyrównanie od maja czy nie? Bo w tekscie jest napisane że pierwsza waloryzacja od 2024 r (nawet nie stwierdzili że od stycznia, więc równie dobrze może być w grudniu). Czyżbyś delikatnie mówiąc znowu wprowadzał ludzi w błąd?
Ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem to ciężka sprawa ale to już przesada.  Poziom który prezentuje twoje pojmowanie prostych zdań artykułu (dobrze i jasno napisanego) poprostu mnie przeraża. Piszę tam wprost o mocy wstecznej od maja 2023. Wreszcie mamy coroczną waloryzacje :straz: Oczywiście wiem, że za problemy z czytaniem też odpowiada S albo KG bo przecież podręcznik ktoś ukradł wiele lat temu :rofl:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2023, 15:07:11 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Tadzik987

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 285