Rozwój osobisty i zawodowy > Jak zostać strażakiem...

Ważność testów sprawnościowych

(1/2) > >>

mlodszykapitan:
Cześć . W maju tego roku zaliczyłem sprawnosciowke w naborze lecz się nie dostalem. W następnym naborze w lipcu dołączyłem to do kolejnego naboru i się dostałem. Lecz dostałem niezdolności. Teraz jak zrobię zabieg  podejrzewam ze dostane zdolny. Orzeczenie bedzie gdzieś połowa marca 2022. U pracodawcy mam 3 msc wypowiedzenia czyli służbę bym zaczął 1 lipca jak dobrze pójdzie.Czy przez taki długi czas mogą żądać ode mnie żebym jeszcze raz zaliczał sprawność mimo że orzeczenie lekarskie zmieści się w przedziale roku od jego zaliczenia lecz przyjęcie do służby  będzie po 14 msc od zaliczenia testów sprawnościowych ?

Yywicio:
Najlepiej to zapytaj sie w kadrach w tej komendzie gdzie sie dostałeś.
Badania lekarskie są ważne tylko 1 rok.
A jak lekarz dal ci nie zdolny, to czy ty sie odwolywales?

mlodszykapitan:
Tak odwoływałem sie. W sierpniu tego.roku dostałem niezdolny i teraz w marcu 2022 najprawdopodobniej zdolny będzie . Waznosc orzeczenia komisji lekarskiej nie bedziee przekraczala roku bo będzie w marcu 2022  tylko chodzi o test sprawnowci fizycznej z naboru. Chyba że to nie ma znaczenia

Yywicio:
Nie sprawność nie bedziesz powtarzał bo ja zaliczyles.
Teraz czekasz tylko na Z zdolny. Jak dostaniesz Z to idziesz na szkole (szkolenie podstawowe) a na miejsce na szkole czekasz +/- 3 mies zatrudnienie dostaniesz przed szkołą nie wiadomo kiedy bo kazda komenda inaczej przyjmuje.

Mroovka:
A czy przypadkiem teraz po znowelizowaniu rozporządzenia w sprawie naboru, to nie jest tak, że komendant może nie brać pod uwagę testów sprawności zaliczonych w innych komendach???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej