Autor Wątek: Standardowe zasady postępowania  (Przeczytany 5894 razy)

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Standardowe zasady postępowania
« dnia: Grudzień 16, 2021, 12:59:45 »
Witam. Poszukuję SZP nr 3. Pięć pozostałych mam, a muszę skompletować wszystkie. Ktoś z Was słyszał o nr 3?

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP

Offline agad

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Standardowe zasady postępowania
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2021, 11:22:33 »
Ewentualnie nie wiem jaki numer mają zasady dotyczące działań ratowniczych w obrębie instalacji fotowoltaicznych. W nagłówku nie są oznaczone numerem.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.952
    • JRG SGSP
Odp: Standardowe zasady postępowania
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2021, 11:56:01 »
Ewentualnie nie wiem jaki numer mają zasady dotyczące działań ratowniczych w obrębie instalacji fotowoltaicznych. W nagłówku nie są oznaczone numerem.
A są już takowe? Ja kojarzę tylko te dla województwa łódzkiego, nie spotkałem się jeszcze z oficjalnymi SZP z KG w tym temacie

Offline Harmful

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 335
Odp: Standardowe zasady postępowania
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2021, 18:08:33 »
Ewentualnie nie wiem jaki numer mają zasady dotyczące działań ratowniczych w obrębie instalacji fotowoltaicznych. W nagłówku nie są oznaczone numerem.

Nr 6, wyszły bodajże w grudniu w formie projektu

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Standardowe zasady postępowania
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2021, 21:29:47 »
Ewentualnie nie wiem jaki numer mają zasady dotyczące działań ratowniczych w obrębie instalacji fotowoltaicznych. W nagłówku nie są oznaczone numerem.
A są już takowe? Ja kojarzę tylko te dla województwa łódzkiego, nie spotkałem się jeszcze z oficjalnymi SZP z KG w tym temacie

W minionym tygodniu przyszły z KG do komend do konsultacji. Uwagi należy zgłaszać do nowego roku.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.