Autor Wątek: SGSP, CS PSP, SA PSP a szczepienia przeciwko COVID-19  (Przeczytany 2065 razy)

Offline Skatelux

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
SGSP, CS PSP, SA PSP a szczepienia przeciwko COVID-19
« dnia: Listopad 12, 2021, 02:26:20 »
Witam, jak ma się sprawa z dostaniem się do szkół pożarniczych bez szczepień przeciwko covid19? Czy to w ogóle przejdzie? Są jakieś problemy przy badaniach po przejściu sprawnościówki z tym związane? Jeśli szczepienie to konieczność, to czy mogę być zaszczepiony tylko pierwszą dawką? (jestem dość sceptycznie nastawiony do szczepień przeciwko c19), pozdrawiam  :straz:

Offline wojtex113

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: SGSP, CS PSP, SA PSP a szczepienia przeciwko COVID-19
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2021, 12:37:30 »
Z tego co kojarzę, na forum (albo może gdzieś prywatnie słyszałem :huh:) padła informacja, że podczas komisji w Kielcach neurolog nie chciał przyjmować osób niezaszczepionych.

Offline egge

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: SGSP, CS PSP, SA PSP a szczepienia przeciwko COVID-19
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2021, 10:35:45 »
Dokładnie, w Kielcach na drzwiach do neurologa była informacja że przyjmuje tylko zaszczepionych, na szczęście był to jedyny specjalista który tego wymagał. Ale i to dało się obejść. Wchodziła pierwsza osoba i mówiła że jest zaszczepiona, następnych osób nie sprawdzał czy mają paszport. Ewentualnie w Kielcach były dwie kobitki które niewymagały. Tak czy inaczej do takiej komisji lekarskiej jeszcze 8 miesięcy i wiele może się zmienić.