Autor Wątek: Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?  (Przeczytany 1508 razy)

Offline Tymon

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?
« dnia: Październik 27, 2021, 21:01:07 »
Dzień dobry/dobry wieczór jestem w szkole podstawowej 7 klasa i mam problem jaka szkoła ŚREDNIA da mi dużo wiadomości o przyszłym zawodzie strażaka :straz: . Proszę o pomoc bo coraz mniej czasu na decyzję. Najlepiej żeby była blisko Warszawy. I tutaj proszę o kilka odpowiedzi a ja sprawdzę wszystkie lokacje. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 668
Odp: Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2021, 22:19:55 »
Dobry wieczór, wybierz porządne technikum lub jakieś dobre liceum, ucz się matematyki, fizyki i chemii. Może jeszcze zmądrzejesz, przejrzysz na oczy, młodzieńcze zachłyśnięcie strażą Ci minie i pójdziesz na politechnikę.

A jak nie przejdzie, to dbaj o sprawność, zdobądź mile widziane uprawnienia i weź udział w naborze w jakiejś komendzie. Kończenie szkół pożarniczych nie ma sensu. Powodzenia.
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline Kaaaacper

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2021, 23:03:38 »
Cześć, najlepiej wybrać szkołę która dobrze cię przygotuje do matury gdyż jeżeli chcesz dostać się do SGSP/SA PSP przyda się dobry wynik z rozszerzonej fizyki/matematyki/biologii/chemii
Ewentualnie możesz sprawdzić czy w twojej okolicy znajduję się szkoła o profilu pożarniczym gdyż tam zazwyczaj masz rozszerzoną fizykę i chemię.

Offline Dawidek07

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2021, 08:32:08 »
Dobry wieczór, wybierz porządne technikum lub jakieś dobre liceum, ucz się matematyki, fizyki i chemii. Może jeszcze zmądrzejesz, przejrzysz na oczy, młodzieńcze zachłyśnięcie strażą Ci minie i pójdziesz na politechnikę.

A jak nie przejdzie, to dbaj o sprawność, zdobądź mile widziane uprawnienia i weź udział w naborze w jakiejś komendzie. Kończenie szkół pożarniczych nie ma sensu. Powodzenia.

Uważam, że na Aspirantkę to nie strata czasu i może o tym myśle, chyba ze masz inne zdanie ?

Offline Tymon

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 0
Odp: Jaką wybrać szkołę średnią na zawód strażaka PSP?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2021, 15:22:08 »
Uważam, że na Aspirantkę to nie strata czasu i może o tym myśle, chyba ze masz inne zdanie ?



To szkoła wyższa a ja szukam średniej (chociaż na wyższą mam tą wybraną ale to później)